Serwis Dom i Nieruchomości
Data: 2020-09-24 | wyświetlenia: 493
Jeżeli zależy Ci na odpoczynku i wygodnym śnie, powinieneś pomyśleć nie tylko o dobrym materacu, ale również poduszce. Dzięki temu zyskasz odpowiednie podparcie dla odcinka szyjnego kręgosłupa. Jak wybrać komfortowe poduszki?
Data: 2020-09-08 | wyświetlenia: 606
Wybierając materac dla jednej osoby, wybór jest właściwie nieograniczony. Należy wziąć pod uwagę tylko swoje potrzeby i upodobania. Oznacza to, że nie trzeba wchodzić w sferę kompromisów między dwiema osobami, tylko wystarczy zastanowić się nad własnymi preferencjami. Jaki materac Hilding Anders wybrać dla singla? Podpowiadamy.
Data: 2020-08-15 | wyświetlenia: 561
Dużą popularnością zarówno wśród specjalistów, jak i zwykłych użytkowników cieszą się materace piankowe, które zastąpiły konstrukcje z wypełnieniem wykonanym z ciężkich sprężyn stalowych. Dzięki temu użytkownicy zyskali komfortowe rozwiązanie, które w pełni dostosuje się do ich ciała. Ciekawym rozwiązaniem w tym temacie są materace z pianki termoelastycznej, która reaguje również na temperaturę danego użytkownika. Dla kogo jednak skierowana jest taka propozycja i na co warto zwracać uwagę podczas przeglądania kolejnych ofert? Sprawdź, czy materace termoelastyczne są rozwiązanie dla Ciebie.
Data: 2020-07-15 | wyświetlenia: 666
Dowiedz się, jak wybrać najlepszy materac i łóżko do sypialni.
Data: 2020-07-01 | wyświetlenia: 1074
Słyszałeś o telewizji online? To nowoczesne usługa, która zmienia oblicze telewizji, jakie znaliśmy do tej pory. Poznaj telewizję online i poznaj jej niesamowite możliwości.
Data: 2020-05-27 | wyświetlenia: 871
Odpowiedni materac to najlepszy partner w naszym odpoczynku. Dzisiaj zastanowimy się, jaki rozmiar i jakie parametry powinien mieć perfekcyjny materac do spania. Wszystko po to, aby odpowiednio wypocząć przed kolejnym, ciężkim dniem.
Data: 2020-04-06 | wyświetlenia: 1280
Karnisze sufitowe stosuje się zwykle w pomieszczeniach, które posiadają sufit podwieszany lub odległość od sufitu do wnęki okiennej jest niewielka oraz dużych salonach. Zastosowanie tego rodzaju karniszy może również być podyktowane niemożliwością zamontowania wsporników w sposób najbardziej powszechny, czyli do ściany. Dowiedz się więcej na temat karniszy sufitowych i zobacz, że jest to estetyczne rozwiązanie nie tylko do salonu.
Data: 2020-03-27 | wyświetlenia: 1433
Wielu z nas marzy o remoncie mieszkania. Mając dość starych mebli, wyblakłych kolorów i niemodnych tapet, często zastanawiamy się nad kompletną renowacją swojego wnętrza. Niestety ograniczony budżet sprawia, że nasze plany zazwyczaj spalają na panewce, a my zrezygnowani, uznajemy, że nie stać nas na modny wystrój, tym samym popełniając poważny błąd!
Data: 2019-04-05 | wyświetlenia: 4755
Istnieją od 25 lat na piskim rynku i wciąż nie brakuje im pomysłów na aranżację naszych domów. Firma Chrobak, znana mieszkańcom miasta przede wszystkich z realizacji prac wykończeniowych - w łazienkach, salonach czy na tarasach, teraz proponuje coś jeszcze.
Data: 2019-01-25 | wyświetlenia: 1829
Usuwanie zalegającego śniegu to obowiązek właściciela budynku. Łatwiej usunąć świeży opad, niż ten sprzed kilku dni. Ciężar śniegu ulega zmianie, rośnie wraz z czasem zalegania.
Data: 2018-11-27 | wyświetlenia: 1854
Sezon grzewczy w pełni, temperaturę w naszych domach podgrzewa zarówno odpowiedni system ogrzewania, jak też zachowanie sąsiadów, którzy pod pretekstem oszczędności palą w piecu, co się da. Zapach i dym wydobywający się z ich kominów znacznie wpływa na pogorszenie jakości powietrza w naszym najbliższym otoczeniu.
Data: 2018-01-18 | wyświetlenia: 7008
Remont w domu pani Marty z Pisza, przeprowadzony w listopadzie ubiegłego roku przez firmę Furnikat z Pisza, obejrzeli widzowie ogólnopolskiej stacji TELE5 w programie Remont na 5 (nastąpiła zmiana stacji i nazwy programu)
Data: 2017-11-22 | wyświetlenia: 8256
Pamiętacie zapowiedź Daniela Wieleby i Tomasza Jacykowa, że w Piszu powstanie odcinek programu Klucz do serca? Gospodarze programu wnętrzarskiego, emitowanego w stacji Zoom.TV, przeszli od słów do czynów.
Data: 2017-10-26 | wyświetlenia: 3491
Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do programu "Klucz do serca". Spośród nadesłanych zgłoszeń wybrana została rodzina, która już w przyszłym miesiącu będzie przyrządzać posiłki w nowo zaaranżowanej kuchni. Nazwisko zwycięzcy pozostaje tajemnicą, gdyż konwencja programu zakłada, że bohater odcinka dowie się o remoncie ostatni. Całe zamieszanie wokół zmian w jego domu również jest sekretem.
Data: 2017-10-17 | wyświetlenia: 13771
Już w listopadzie w jednym z piskich mieszkań zostanie wyremontowana kuchnia. I to nie przez byle kogo. Do Pisza przyjeżdża ekipa programu Klucz do serca, w którym Daniel Wieleba wraz z Tomaszem Jacykowem na kanale telewizyjnym Zoom TV spełniają marzenia o pięknym wnętrzu.
Data: 2017-09-20 | wyświetlenia: 1615
Temperatura palącej się sadzy osiąga nawet 1000 stopni Celsjusza. Nieprawidłowa eksploatacja komina, w tym zaleganie sadzy może stać się przyczyną pożaru lub wydzielania tlenku węgla. Właściciele i zarządcy budynku zobowiązani są do dokonywania przeglądów kominowych co najmniej raz w sezonie grzewczym.
Data: 2015-03-24 | wyświetlenia: 2452
Początek wiosny to czas generalnych porządków – w domu i na podwórku. Rolnicy, działkowcy przygotowują glebę do nasadzeń. Nie wszyscy właściwie. Od lat pokutuje przesąd, że aby użyźnić ziemię, należy spalić rosnące na niej trawy, pozostałości ubiegłorocznej zieleni. To zagwarantuje bujniejszy odrost i w efekcie korzyści urodzaju.
«123»
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione