ARTYKUŁ PARTNERA
Na czym polegają nowoczesne materace hybrydowe?
Głęboki, relaksujący sen odgrywa kluczową rolę w życiu każdego człowieka. Na komfort w nocy składa się wiele czynników, ale największe znaczenie ma przede wszystkim dobry stelaż oraz prawidłowo dobrany materac. Czym różnią się materace hybrydowe od bardziej znanych materacy piankowych i sprężynowych?
Poszukując materaca, większość osób rozważa wybór pomiędzy dwoma najpopularniejszymi typami wypełnień: materacem sprężynowym oraz materacem piankowym. Dlatego największe marki, specjalizujące się w materacach, jak Hilding Anders, wychodzą naprzeciw potrzebom klientów i szukają wciąż nowych rozwiązań. Najnowszą propozycją są materace hybrydowe, łączące w sobie to, co najlepsze w materacach piankowych oraz sprężynowych. Na czym polega ich innowacyjność?

Jak są skonstruowane materace hybrydowe?

Materace hybrydowe to połączenie technologii znanych z materaców sprężynowych oraz piankowych
. We wnętrzu materaca znajdują się sprężyny typu Multipocket — to oznacza, że są rozmieszczone gęściej niż w tradycyjnym materacu kieszeniowym i dzięki temu dopasowują się lepiej do kształtu ciała. Oprócz tego w materacu mamy warstwę pianki, termoelastycznej lub wysokoelastycznej. Rozwiązania tego typu znajdziemy w ofercie cenionego producenta materaców Hilding. Jeśli mamy wątpliwości, jak wybrać materac i na który typ wypełnienia się zdecydować, warto zwrócić uwagę na model hybrydowy Electro, który został zaprojektowany w ten sposób, by umożliwiać optymalne dopasowanie do potrzeb użytkownika. Materac pozwala wyregulować swoją twardość do sześciu poziomów, co jest oryginalnym i bardzo praktycznym rozwiązaniem.
 

Dlaczego warto kupić materac hybrydowy?


Materace hybrydowe oferują swoim użytkownikom to, co najlepsze w materacach piankowych oraz sprężynowych. Dzięki przemyślanej konstrukcji są wytrzymałe, a zarazem bardzo komfortowe. Materac hydrydowy, jak np. Dance marki Hilding, to doskonały kompromis dla osób, które nie potrafią się zdecydować, jaki typ wypełnienia sprawdzi się u nich najlepiej. Sprężyny typu Multipocket są niezwykle elastyczne, a wierzchnia warstwa pianki zapewnia optymalne dopasowanie do naszego ciała, umożliwiając rozluźnienie spiętych mięśni.U kogo materac hybrydowy sprawdzi się najlepiej?

Materace hybrydowe są określane jako materace uniwersalne, które z założenia nadadzą się dla większości użytkowników. Są odpowiednie zarówno dla osób o większej, jak i o niższej wadze. Są także dobrym rozwiązaniem dla par, zwłaszcza jeśli istnieje spora dysproporcja, jeśli chodzi o ciężar. Zastosowanie sprężyn, pracujących niezależnie od siebie, sprawia, że materac nie przenosi drgań, powstających podczas zmiany pozycji. Zadaniem materaców hybrydowych jest idealnie potrzymanie naszego ciała, niezależnie od przyjętej pozycji. Właściwości otulające pianki pozwalają na regenerację zmęczonych mięśni w trakcie snu, dlatego są polecane dla osób aktywnych fizycznie oraz sportowców.

W przeciwieństwie do tradycyjnych materaców sprężynowych materace hybrydowe nadają się również dla alergików. By uchronić się przed reakcjami alergicznymi i zapewnić sobie komfortowy sen, powinniśmy szukać wśród oferty renomowanych producentów, gwarantujących wysoką jakość. Materace marki Hilding z 15-letnią gwarancją posiadają certyfikaty poświadczające ich bezpieczeństwo, jak m.in. Oeko-Tex. Dodatkowo materace marki Hilding mają w zestawie antyalergiczne pokrowce, które pomagają utrzymać higienę i zapobiegają rozwojowi bakterii i grzybów wewnątrz materaca.Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt