Piszanin.pl
Imprezy
Ogłoszenia
Firmy
wkrótce
Galerie
wkrótce
Paliwa
wkrótce
Promocje
wkrótce
Konkursy
Katalog Firm » Biznes i Prawo
ARCHIWIZACJA Biuro Rachunkowo - Księgowe
Biznes i Prawo » Rachunkowość i doradztwo
Usługi w zakresie biura rachunkowego, a także usługi związane z archiwizacją, zarówno dokumentacją tradycyjną (papierową), jak i elektroniczną.
Doradca Aviva
Biznes i Prawo » Ubezpieczenia
Szukasz dobrego ubezpieczenia, doradcy. Zadzwoń. Dobieramy ubezpieczenia, spośród kilkudziesięciu, w najlepszej cenie. Obsługujemy Pisz, Orzysz, Ruciane Nida, Biała Piska, Mikołajki, Piecki, Mrągowo i okolice. Dojeżdżamy na spotkanie do klienta tel. 601 628 055
Centrum Ubezpieczeń AS Andrzej Stachelek
Biznes i Prawo » Kredyty i Ubezpieczenia
Jeśli szukasz najtańszego ubezpieczenia komunikacyjnego. ZAPRASZAMY. Pośredniczymy w zawieraniu umów w kilkunastu towarzystwach ubezpieczeniowych. Pomożemy wybrać najkorzystniejszy wariant ubezpieczenia oraz załatwić wszelkie sprawy związane z ubezpieczeniami. Ubezpieczymy samochód, mieszkanie, dom, firmę oraz Ciebie i Twoich bliskich. Dodatkowy telefon: 512-851-021
Idea Leasing - Autoryzowany Przedstawiciel
Biznes i Prawo » Leasing
Nasza oferta skierowana jest zarówno dla Przedsiębiorcy: Leasing operacyjny, Leasing finansowy, Pożyczka jak i dla Konsumenta: Leasing konsumencki, Pożyczka samochodowa. Finansujemy: pojazdy (samochody osobowe i dostawcze, motocykle i quady), transport ciężki (ciągniki siodłowe, naczepy/przyczepy), maszyny i urządzenia (sprzęt budowlany, maszyny rolnicze). Zapewniamy szeroką ofertę produktów dodatkowych, tj. GPS, DNA, ubezpieczenie GAP, PPI/LIFE).
Kancelaria Radcy Prawnego Waldemar Górski
Biznes i Prawo » Kancelarie prawne
Kancelaria świadczy pomoc prawną dla Przedsiębiorców oraz Klientów indywidualnych, w ramach której udzielane są porady prawne, wydawane opinie, przygotowywane wszelkie pisma procesowe, odwołania i skargi w postępowaniu administracyjnym i inne. Na życzenie Klienta podejmowana jest reprezentacja przed sądami, urzędami i instytucjami. Prowadzimy również kancelarię w Orzyszu pod adresem: 12-250 Orzysz ul. Giżycka 6.
Biuro Rachunkowe Beta s.c.
Biznes i Prawo » Rachunkowość i doradztwo
Biuro działa od 2001 roku. Zajmuje się kompleksowym rozliczaniem firm, prowadzeniem podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, karty podatkowej, księgowości ryczałtowej, sprawami kadrowymi i rozliczaniem z ZUS.
Kancelaria Adwokacka Dagmara Ewa Ciborowska
Biznes i Prawo » Kancelarie prawne
Kancelaria oferuje swoje usługi zarówno dla Klientów indywidualnych jak i Przedsiębiorców. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów Kancelaria dąży do zapewnienia im profesjonalnej, bezzwłocznej i terminowej pomocy prawnej. Kancelaria opierając się na zdobytej wiedzy i doświadczeniu zapewnia Klientom profesjonalną pomoc prawną i usługi na najwyższym poziomie, oferując przy tym ceny usług dostosowane do możliwości finansowych Klientów.
Open Finance Doradcy Finansowi
Biznes i Prawo » Banki i instytucje finansowe
Za darmo wykonamy porównanie ofert kredytowych, obliczymy Twoją zdolność kredytową, oprocentowanie kredytu i doradzimy jak dostać korzystny tani kredyt na mieszkanie. Pomożemy dopełnić wszelkich formalności, wypełnimy wniosek kredytowy i będziemy Ci towarzyszyć aż do podpisania umowy kredytowej.
Biuro Rachunkowe Maja Szmyt
Biznes i Prawo » Rachunkowość i doradztwo
Oferta biura obejmuje kompleksową obsługę firm w następujących zakresach: Prowadzenie ksiąg rachunkowych, Podatkowej Książki Przychodów i Rozchodów, Ewidencji Podatkowej Ryczałtu Ewidencjonowanego, wszelkich rozliczeń z ZUS i innych.
Biuro Rachunkowe DELA 2 Dariusz Czartoryjski
Biznes i Prawo » Rachunkowość i doradztwo
Prowadzenie ksiąg podatkowych i handlowych (pełna księgowość); Prowadzenie Podatkowej księgi przychodów i rozchodów; ewidencja przychodów - Ryczałt; prowadzenie ewidencji VAT; sporządzanie wszelkich deklaracji podatkowych i wiele innych...
Centrum Usługowo-Szkoleniowe Biuro Rachunk. EMIRAT
Biznes i Prawo » Rachunkowość i doradztwo
BIURO RACHUNKOWE. Pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej przez Klientów-Gratis! Wszelkiego rodzaju ewidencje księgowe i podatkowe firm i innych podmiotów. Rejestracja polskich podatników w niemieckim urzędzie skarbowym i rozliczenia niemieckiego podatku VAT (Umsatzsteuer). Zwrot podatku z pracy za granicą. Ewidencje kadrowo-płacowe. USŁUGI SZKOLENIOWE w zakresie: działalność gospodarcza, rachunkowość, prawo podatkowe, prawo pracy, obsługa kas fiskalnych i inne.
Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Smolińscy
Biznes i Prawo » Ubezpieczenia
UBEZPIECZENIA KOMUNIKACYJNE, UBEZPIECZENIA MAJĄTKOWE - kompleksowe ubezpieczenia domów i mieszkań osób fizycznych UBEZPIECZENIA FIRM - kompleksowe ubezpieczenia majątku firm; UBEZPIECZENIA LEKARZY I PRACOWNIKÓW SŁUŻBY ZDROWIA NZOZ
Doradca Podatkowy Krzysztof Marek Gajda
Biznes i Prawo » Rachunkowość i doradztwo
Biuro rachunkowe i usługi w zakresie doradztwa podatkowego.
Biuro Rachunkowe BILANS Małgorzata Waleszczyk
Biznes i Prawo » Rachunkowość i doradztwo
Prowadzenie: księgi przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtu, ewidencji dla celów podatku VAT, rozliczanie z ZUS, rozliczenia roczne. Biuro Rachunkowe BILANS Małgorzata Waleszczyk serdecznie zaprasza do współpracy.
BRITISH SCHOOL filia Pisz
Biznes i Prawo » Szkolenia
British School to jedna z największych szkół językowych w kraju. Od dziesięciu lat oferuje swoim słuchaczom wysoki poziom nauczania. Jako jedna z nielicznych jest objęta patronatem Oxford University Press.
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku
Biznes i Prawo » Szkolenia
Naszym celem jest zaspokajanie potrzeb i oczekiwań społeczności lokalnej w zakresie doskonalenia zawodowego, przekwalifikowania zawodowego oraz podnoszenia umiejętności. Jesteśmy otwarci na propozycje dotyczące tematyki i sposobu prowadzenia kursów i szkoleń. Najnowszą ofertą Ośrodka Kształcenia Zawodowego w Piszu są kursy dla najmłodszych. Prowadzimy zajęcia z języka angielskiego dla grupy 3-4-latków. Kluczową działalnością placówki jest bezpłatna edukacja młodzieży w zakresie gimnazjum. W najbliższym czasie planujemy powołać również bezpłatną szkołę średnią w trybie dziennym - liceum profilowane.


Autor serwisu od 2003 roku:
Facebook - Krzysztof Szyszkowski
040