Piszanin.pl
Imprezy
Ogłoszenia
Firmy
wkrótce
Galerie
wkrótce
Paliwa
wkrótce
Promocje
wkrótce
Konkursy
Katalog Firm » Zdrowie i Uroda » Salony kosmetyczne
ATELIER PIĘKNA - gabinet kosmetyczny i DaySpa
Zdrowie i Uroda » Salony kosmetyczne
Zapraszam do kameralnego i zacisznego gabinetu kosmetyki pielęgnacyjnej i leczniczej oraz DaySpa, gdzie w blasku świec i w towarzystwie wyciszającej muzyki można poddać się zabiegom na twarz i ciało. DOŚWIADCZENIE PROFESJONALIZM NAJNOWSZE ZABIEGI UMÓWIENIA TELEFONICZNE CODZIENNIE W GODZ.10.00-20.00
LOOKSUS PERFECT SKIN LASER STUDIO
Zdrowie i Uroda » Salony kosmetyczne
Salon kosmetyczny LOOKSUS PERFECT SKIN LASER STUDIO powstał w połączeniu pasji i umiejętności,z myślą o kobietach i mężczyznach,którzy chcą poczuć się wyjątkowo,pięknie i niepowtarzalnie.Zdrowy wygląd i dobre samopoczucie są pragnieniem nas wszystkich.W naszym salonie kosmetycznym nieustannie dążymy do sprostania tym oczekiwaniom.Zabiegi kosmetyczne pomogą Ci oderwać się od rytmu codziennego dnia,relaksująca muzyka i blask świec,pozwolą Ci w pełni wyciszyć się,odprężyć i zapomnieć o problemach.
Studio Urody Prestige
Zdrowie i Uroda » Salony kosmetyczne
Studio Urody Prestige z myślą o Tobie i dla Ciebie... Oferujemy zabiegi pielęgnacyjne i lecznicze zgodne z najnowyszymi trendami i nowościami kosmetycznymi. W ofercie znajdą Państwo: Mikrodermabrazję, Peeling Kawitacyjny, Mezoterapię Bezigłową oraz nowości: Oxybrazja (peeling wodno-tlenowy), Fale Radiowe, Liposukcję Ultradźwiękową, Laser Biostymulujący. Wykonujemy zabiegi: depilacji ciepłym woskiem, manicure i pedicure zwykły oraz hybrydowy ( trwały kolor do 3 tygodni od nałożenia), makijaże!


Autor serwisu od 2003 roku:
Facebook - Krzysztof Szyszkowski
032