Piszanin.pl
Imprezy
Ogłoszenia
Firmy
wkrótce
Galerie
wkrótce
Paliwa
wkrótce
Promocje
wkrótce
Konkursy
Katalog Firm » Zdrowie i Uroda » Gabinety lekarskie
Grzegorz Mazurek - specjalista pediatrii
Zdrowie i Uroda » Gabinety lekarskie
Grzegorz Mazurek - specjalista pediatrii. Wizyty domowe. Gabinet - Pisz ul.Dworcowa 4d (I piętro)
Prywatny gabinet USG
Zdrowie i Uroda » Gabinety lekarskie
Prywatny gabinet USG oferuje szeroki zakres badań ultrasonograficznych. Gabinet znajduje się w budynku przychodni. Rejestracja pod numerem telefonu 502-420-130 lub 87-423-51-86
Gabinet Ginekologiczny Robert Boroń
Zdrowie i Uroda » Gabinety lekarskie
Szeroki zakres usług z dziedziny ginekologii, endokrynologii ginekologicznej i położnictwa. Od profilaktycznych badań kontrolnych po specjalistyczne badania i zabiegi. Leczenie niepłodności, porady dot. antykoncepcji, diagnostyka i leczenie schorzeń okresu menopauzalnego, endometrioza, badania cytologiczne, badania i diagnostyka ciąży, kardiotokografia i szereg innych.
Pracownia Psychologiczna PSYCHO-TEST Anna Grek
Zdrowie i Uroda » Gabinety lekarskie
Pracownia psychologiczna prowadzi badania psychotechniczne kierowców zarówno w zakresie transportu drogowego jak i medycyny pracy. Wykonuje także badania psychologiczne osób ubiegających się o posiadanie broni. Oferuje także szeroko rozumiana pomoc psychologiczną dla osób dorosłych, dzieci i młodzieży. Istnieją w życiu każdego człowieka sytuacje, w których niezbędna jest pomoc psychologa. Nasz gabinet udziela wszelkich porad z zakresu zdrowia psychicznego i psychologii.


Autor serwisu od 2003 roku:
Facebook - Krzysztof Szyszkowski
032