Piszanin.pl
Imprezy
Ogłoszenia
Firmy
wkrótce
Galerie
wkrótce
Paliwa
wkrótce
Promocje
wkrótce
Konkursy
Katalog Firm » Różne
Piskie Centrum Serwisowe
Różne » Serwisy RTV AGD GSM
SERWIS oferuje naprawy pogwarancyjne sprzętu AGD np. chłodziarki, zamrażarki, zmywarki, odkurzacze, mikrofale, pralki- WYMIANA ŁOŻYSK w każdym modelu itp. Montaż i naprawa automatyki bramowej - Wycena montażu gratis! Świadczymy także usługi z zakresu awari instalacji elektrycznych Dojazd do klienta na terenie miast PISZ, RUCIANE NIDA, BIAŁA PISKA gratis!
Tłumaczenia - Wszystkie Języki
Różne » Tłumaczenia językowe
Zajmujemy się tłumaczeniami pisemnymi, zwykłymi i przysięgłymi. Nasi tłumacze posiadają najwyższe kwalifikacje i certyfikaty.Terminy wykonania zleceń zawsze staramy się dostosować do wymagań klientów. Naszym atutem jest szeroka dostępność do usług tłumaczenia - zlecenia można składać u nas w biurze jak również drogą internetową. Zapraszamy!
SUPER OFFICE
Różne » Tłumaczenia językowe
SUPER OFFICE należy do międzynarodowej grupy biuroserwisej OFFICE. Oferujemy w konkurencyjnych cenach art. biurowe i szkolne, papiernicze, tusze i tonery. Obsługujemy poprzez wygrane przetargi (szpitale, gminy, starostwa i innych w promilu 120km). Ponadto świadczymy następujące usługi: tłumaczenia językowe, wyrabiamy pieczątki, ksero, laminacja, drukowanie, skanowanie, oprawa prac dyplomowych. Więcej informacji w zakładkach powyżej. Zapraszamy do współpracy na dogodnych warunkach.
Zespół Muzyczny Coverband
Różne » Zespoły muzyczne
Gramy na weselach oraz innych imprezach okolicznościowych. Prezentujemy repertuar polski oraz zagraniczny. Zapraszamy do kontaktu!
Sprzedaż miodu naturalnego Adam Cwaliński
Różne » Produkty regionalne
Oferujemy naturalny miód pszczeli. W Piszu dostawa gratis lub odbiór osobisty.
Usługi Dźwigowe Leymańczyk
Różne » Usługi dźwigowe
Oferujemy usługi dźwigowe - Dźwig HDS - Dźwig 10 Ton - Dźwig 30 Ton, wysów 27 metrów
Agencja Reklamowa MAZURY
Różne » Poligrafia i pieczątki
Oferujemy kompleksową obsługę - od profesjonalnej kreacji do końcowego, gotowego produktu. Nasze projekty, dzięki kompetentnej współpracy z Klientem, doskonale spełniają wymogi stawiane reklamie. Wykonujemy: pieczątki, wizytówki, plakaty, ulotki, banery, roll-up, potykacze, kasetony, tablice, szyldy, grawer laserowy na szkle, drewnie, gumie, itp;, gadżety reklamowe (kubki, koszulki, smycze, breloki i wiele innych...)
FOTO KACPER Krzysztof Filipkowski
Różne » Fotografia, filmowanie
Profesjonalne podejście do wideofilmowania wszystkich uroczystości i fotografii okolicznościowej w konkurencyjnych cenach.
Stara broń palna bez zezwolenia
Różne » Broń
Moja mała pracownia o nazwie MENTE ET GLADIUS powstała latem 2008r. z inspiracji męża Aleksandra Dobromilskiego - miłośnika historii dawnej, dla którego wzorcem niedoścignionym w sztukach wszelakich są znani artyści Andrzej i Rafał Strumiłło.
Usługi dźwigowe Edward Banach
Różne » Usługi dźwigowe
Montaż, załadunek, przeładunek wszelkich materiałów budowlanych i nie tylko. Do zaoferowania mamy dwa dźwigi: 6-tonowy oraz 10-tonowy. Możliwość zorganizowania transportu.
ASTRA - RTV AGD GSM
Różne » Serwisy RTV AGD GSM
Oferujemy szeroką gamę sprzętu radiowo telewizyjnego, drobnej elektroniki i artykułów gospodarstwa domowego. Proponujemy wysokiej jakości produkty na każdą kieszeń lub korzystne rozwiązania ratalne. Prowadzimy sprzedaż i naprawę sprzętu radiowo - telewizyjnego i komputerowego.
Kodak EXPRESS Foto - Wideo MAZURY
Różne » Fotografia, filmowanie
Odbitki cyfrowe, analogowe, APS; zdjęcia ze slajdów i ze zdjęć; likwidacja efektu czerwonych oczu; kadrowanie, powiększanie; ozdobne ramki, kalendarze; dodawanie tekstu do zdjęcia, wizytówki; poprawa i naprawa uszkodzonych zdjęć; zdjęcie w zdjęciu. FOTOKSIĘGI - Twoje zdjęcia w formie niepowtarzalnej książki w skórzanej oprawie.


Autor serwisu od 2003 roku:
Facebook - Krzysztof Szyszkowski
033