REKLAMA
Data dodania: 14.09.2021  |  wyświetlenia: 52046  |   ROZWIŃ TREŚĆ ARTYKUŁU
I Otwarte Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc o Puchar Burmistrza Pisza
I Otwarte Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc o Puchar Burmistrza Pisza
Z zaproszenia do udziału w niedzielnej (12 września) rywalizacji skorzystali siłacze z najróżniejszych stron kraju. Swoich sił spróbowały także panie, które udowodniły, że płeć piękna nie jest wcale taka słaba.
Nie zawiedli zawodnicy z Pisza - najlepszy zawodnik, Kacper Kłos, dwukrotnie stanął na podium i osiągnął swój życiowy wynik – 200 kg. Nie zabrakło również debiutantów z Pisza. Wiktor Poreda zdobył trzecie miejsce w kategorii Junior do 75 kg. Karol Zadroga i Kamil Konopka rywalizowali w najmocniej obsadzonej kategorii.

Poprzez organizację zawodów chcieliśmy pokazać, że w Piszu możliwe jest zrobienie imprezy sportowej na ogólnopolskim poziomie - powiedział Paweł Gębusiak z firmy Power Factory. - Uczestnikami byli czołowi zawodnicy, którzy przyjechali do nas z różnych części kraju. Chcieliśmy pokazać, że świat wielkiego sportu stoi otworem przed każdym, kto ma chęci i determinację do treningu siłowego. To się nam udało!
FOTOGRAF
Piotr Mierzejewski
piotr.mierzejewski.pisz
Udostępnij to zdjęcie na Facebooku  
Opinie i komentarze
Miejscowy

Burmistrz powinien wystapic I pokakazc ile workow z pieniedzmi wycisnie ktore nakradl

Silny

Byłem,widziałem.

siłacz

Zawody powinny nazywać się O Puchar Gminy Pisz - bo zakładam, że Burmistrz nie zafundował nagród z własnej kieszeni? Że pieniądze na nagrody pochodziły z podatków a więc naszych pieniędzy, które Burmistrz jedynie wydał. Tak można gdzieniegdzie usłyszeć, ze trzeba oglądać kazdy grosz i każdą złotówkę a tu proszę. Tak więc mój wniosek - nie powtarzać takich informacji dopóki Burmistrz nie zmieni nazwy zawodów.

Lechu k

Wiadomość z upy. Tak samo mogliście napisać, że wczoraj polacy grali w siatkę i był dobry mecz

Zenek

HAHAHAHA puchar burmistrza to chyba lepiej kupić puchar na bazarze

A12345

Witam. Dlaczego nie ma podanej listy, wraz z konkretnymi wynikami, kto ile kilogramów wycisnął na klate? Przeciez o to głównie chodzi w tej zabawie.

Pan Bolo

Lista musi być. Musi.

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt