Data dodania: 14.09.2021  |  wyświetlenia: 42764  |   ROZWIŃ TREŚĆ ARTYKUŁU
I Otwarte Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc o Puchar Burmistrza Pisza
I Otwarte Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc o Puchar Burmistrza Pisza
Z zaproszenia do udziału w niedzielnej (12 września) rywalizacji skorzystali siłacze z najróżniejszych stron kraju. Swoich sił spróbowały także panie, które udowodniły, że płeć piękna nie jest wcale taka słaba.
Nie zawiedli zawodnicy z Pisza - najlepszy zawodnik, Kacper Kłos, dwukrotnie stanął na podium i osiągnął swój życiowy wynik – 200 kg. Nie zabrakło również debiutantów z Pisza. Wiktor Poreda zdobył trzecie miejsce w kategorii Junior do 75 kg. Karol Zadroga i Kamil Konopka rywalizowali w najmocniej obsadzonej kategorii.

Poprzez organizację zawodów chcieliśmy pokazać, że w Piszu możliwe jest zrobienie imprezy sportowej na ogólnopolskim poziomie - powiedział Paweł Gębusiak z firmy Power Factory. - Uczestnikami byli czołowi zawodnicy, którzy przyjechali do nas z różnych części kraju. Chcieliśmy pokazać, że świat wielkiego sportu stoi otworem przed każdym, kto ma chęci i determinację do treningu siłowego. To się nam udało!
FOTOGRAF
Piotr Mierzejewski
piotr.mierzejewski.pisz
Udostępnij to zdjęcie na Facebooku  
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt