REKLAMA
Data dodania: 06.07.2022  |  wyświetlenia: 30310  |   ROZWIŃ TREŚĆ ARTYKUŁU
Dni Pisza 2022 - muzyczne wspomnienie weekendu
Dni Pisza 2022 - muzyczne wspomnienie weekendu
1 lipca wystąpił Baranovski, a dzień później Patrycja Markowska. Miniony weekend był gratką dla wielbicieli dobrej muzyki.

Udostępnij to zdjęcie na Facebooku  
Opinie i komentarze

Komentarze (7)

Fajna impreza. Ci co narzekają - niech siedzą w domu. A tych którzy bawili się pod sceną wraz ze mną - podrawiam.

Michała Wiśniewskiego bysta zaprosili.

kiedyś to kurła było

Kolno Rock and Roll.

Kolno rzondzi!

Podobno Kolno ma zostać miastem wojewódzkim. Planowane są duże inwestycje takie jak fabryka samochodów Syrena 3, mikroprocesorow, a tam gdzie wywoza teraz gnojowice ma być dolina krzemowa o nazwie Kolno 2050.

Przekleję swój komentarz z poprzedniego artykułu, może ktoś powstrzyma tą farsę robioną przez piskich "dźwiękowców"

Kiedy w końcu wywalicie tych pseudo dźwiękowców z pdk? Rozumiem że są nie do ruszenia jak cała klika wzajemnej adoracji w Pdk. Który to już rok psują kolejną imprezę przez swój brak kompetencji w pracy? Czy oni są głusi, że nie słyszą, że wysokie tony są za głośne a niskie za cicho aż uszy bolą? Nie mają pojęcia o swojej pracy i przez tyle lat się nic nie nauczyli więc może trzeba coś z tym zrobić.

Jakbyś miał trochę pojęcia i wiedzy to wiedziałbyś , że na każdym koncercie każdy zespół ma swoich dźwiękowców, Wam nic wiecznie nie pasuje, za głośno Ci było? To do domu i nie narzekaj !!

Bo oni zatrzymali się na Altusach.

Moim skromnym zdaniem jaka firma czy nie firma nagłośnienie robiła niech się puknie w łeb i za sadzenie ziemniaków się weźmie . Zkąd oni byli !!! Powiecta mi to nagłośnienie na festyn wezne oooo może tu będzie ok . .

Było bajecznie.Nie pamiętam jak do domu wróciłem.

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt