Data dodania: 20.12.2018  |  wyświetlenia: 971
Esotiq Pisz zadba o piękno czytelniczek Piszanina
Esotiq Pisz sprawi, że poczujemy się jeszcze piękniejsze.
Po natłoku przedświątecznych prac, choć trudno w to uwierzyć, przyjdzie pora wytchnienia. Czas na maseczki, odżywki, kremy i balsami. Takie właśnie kosmetyczne prezenty dla naszych czytelniczek, bądź czytelników płci męskiej dbających o swoje panie, przygotował Esotiq Pisz.

W zestawie podarunkowym mieszczą się m.in perfumy Joanny Krupy oraz karta podarunkowa o wartości 50 zł do wykorzystania w salonie w Piszu.

Esotiq Pisz
Plac Daszyńskiego 8
Profil sklepu na Facebooku

Zadanie konkursowe (archiwum)
Napisz życzenia świąteczne dla bliskich, znajomych, czytelników Piszanina, mieszkańców.... Wyślij je na adres redakcji redakcja@piszanin.pl. z dopiskiem KONKURS ESOTIQ PISZ Najpiękniejsze, najbardziej wzruszające lub najzabawniejsze i zaskakujące - nagrodzimy. Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku do godziny 10.00. O 12.00 skontaktujemy się z nagrodzonymi czytelnikami. Dodatkowo wszystkie nadesłane życzenia zostaną opublikowane w portalu w okresie świątecznym.
Regulamin konkursu
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt