REKLAMA
Data dodania: 28.04.2024
Gratulacje za walkę w tym sezonie
Tak, tak! Piłeczka Pisz pozostaje w II lidze
Bywało różnie, przegrywali wiele, ale za to niedziela.... niedziela będzie dla nas! Tak oczekiwali kibice, przewidywali zawodnicy i stało się! Piłeczka Pisz zostaje w II lidze tenisa stołowego.
28 kwietnia zawodnicy Piłeczki Pisz stoczyli ostatnie spotkanie sezonu. To był mecz o wszystko, wszystkim - pozostanie w II lidze.

Po drugiej stronie stołu zawodnicy KS AZS UWM ENGLISH PERFECT, z którymi na wyjeździe udało się wygrać, zatem nadzieje były rozbudzone, ale zapał kibiców studzili sami sportowcy, mówiąc: Każdy mecz jest inny, liczy się dyspozycja dnia. Na szczęście to był ten dzień, dzień w którym pokonali rywala 6:4 i pozostają w II lidze.


To dobrze i nie dobrze - komentują kibice. Dla nas oczywiście dobrze, bo mieć drużynę tej klasy, to zaleta, ale doskonale wiemy, że utrzymanie się w tej lidze kosztuje wiele - wysiłku i pieniędzy. Drużyny grające w II ligi mają aspiracje I-ligowe i najczęściej również drugi zespół z miasta w I lidze. Tenisistów stołowych w Piszu nie ma wielu, by powalczyć na odpowiednim poziomie potrzebują wsparcia zewnętrznego.
W tym sezonie zespół Piłeczki Pisz wspierali Mateusz Rutkowski i Marcin Jarkowski. Co będzie w przyszłym sezonie? - to zależy... komentowali zawodnicy Piłeczki. Za wcześnie o tym mówić, ale będzie trzeba zacząć o tym myśleć!

Punktowali:
Mateusz Rutkowski - 2.5 pkt
Krzysztof Zieliński - 2 pkt
Marcin Jarkowski - 1.5 pkt
Łukasz Mikucki
Sebastian Nogacki
Paweł Zieliński
Waldemar Pawelczyk


Pomeczowy komentarz zawodników
Opinie i komentarze

Komentarze (3)

Wyobraźcie sobie jaki byłby wynik gdyby Pan Waldek nie spał xD

Panowie wierzyłem w Was przez cały sezon. Pisałem wielokrotnie, że przyjdzie czas i nadejdą wygrane mecze. I okazało się, że te najważniejsze mecze zakończyły się Waszą wygraną. W następnym sezonie liczę i życzę Wam na zakończenie sezonu gry w grupie mistrzowskiej.

Brawo WY!

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt