Data dodania: 09.07.2020  |  wyświetlenia: 5012
Zarzut zabójstwa dla 27-latka
Skrępował mężczyznę i wrzucił do stawu
Pobił 55-latka, wrzucił go do bagażnika i wywiózł na pole, gdzie utopił w stawie. Usłyszał zarzut zabójstwa
Funkcjonariusze zatrzymali 27-letniego mieszkańca gminy Biała Piska. Mężczyzna podejrzany jest o dokonanie zabójstwa 55-latka, którego ciało znalezione zostało w stawie na polu kukurydzy.

Wyjaśniając okoliczności tego zdarzenia policjanci ustalili, że do zdarzenia doszło 28 czerwca br. Tego dnia 27-latek, znajdując się pod działaniem alkoholu, odwiedził ofiarę. Był to 55-letni mieszkaniec gminy Biała Piska. Miedzy mężczyznami doszło do awantury na tle finansowym. 27-latek kilkukrotnie uderzył mężczyznę, skrępował mu ręce i wrzucił do bagażnika. Wywiózł go na pole kukurydzy, gdzie wrzucił do stawu. 55-letni mężczyzna nie przeżył. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

27-latek usłyszał trzy zarzuty. Pierwszy z nich dotyczy zabójstwa w zamiarze bezpośrednim. Drugi pozbawienia wolności 55-letniego mężczyzny i stosowanie wobec niego przemocy w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Trzeci natomiast wywierania wpływu na świadka grożąc mu pozbawieniem życia.

Decyzją sądu 27-letni mieszkaniec gminy Biała Piska został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Za popełnienie zarzucanych mu czynów grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt