REKLAMA
Data dodania: 08.02.2024
KGW w Liskach gościło w Pałacu Prezydenckim w Warszawie na zaproszenie Małżonki Prezydenta RP
KGW w Liskach gościło w Pałacu Prezydenckim w Warszawie na zaproszenie Małżonki Prezydenta RP
Wizyta rozpoczęła się od zwiedzania Pałacu Prezydenckiego. Następnie odbyło się spotkanie z Pierwszą Damą, Panią Agatą Kornhauser- Duda. Rozmowy dotyczyły aktywizacji mieszkańców wsi, podtrzymywania więzi międzypokoleniowych, promocji zdrowego stylu życia i tradycji, kuchni regionalnej oraz działań jakie KGW podejmuje na rzecz mieszkańców. Członkowie koła wspomnieli także o współpracy z organizacjami pozarządowymi i władzami samorządowymi. Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze. Pani Prezydentowa wyraziła chęć złożenia wizyty w Sołectwie Liski i udział w organizowanych przez Koło warsztatach. Po rozmowach delegacja z Lisek została zaproszona na obiad oraz kawę. Po spotkaniu w Pałacu Prezydenckim członkowie KGW Liski zwiedzili także Stadion PGE Narodowy.
„To spotkanie na długo zostanie w naszej pamięci. Dziękujemy Burmistrzowi Pisza, Panu Andrzejowi Szymborskiemu za zorganizowanie nam bezpiecznego transportu, za towarzystwo w podróży Sekretarzowi Gminy Pisz, Pani Violettcie Kossakowskiej oraz Pani Małgorzacie Pietrzak za uwiecznienie naszego wyjazdu w formie zdjęć. Dziękujemy także firmie Gemmi za wsparcie finansowe naszego wyjazdu.” - napisali na swoim profilu członkowie KGW w Liskach. A my dziękujemy za promocję Gminy Pisz.

Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt