REKLAMA
Data dodania: 29.10.2023
Delegacja z powiatu Schleswig-Flensburg w Gminie Pisz
W czwartek 19 października wizytę w Urzędzie Miejskim w Piszu złożyła delegacja z powiatu Schleswig-Flensburg - Pan Johannes Petersen oraz Walter Behrens Prezydent Powiatu. Burmistrz Pisza Andrzej Szymborski wraz z Zastępcą Burmistrza Januszem Puchalskim opowiedzieli naszym gościom o aktualnej sytuacji gminy, o trwających i zaplanowanych inwestycjach, które pozwolą w pełni wykorzystać potencjał miasta i gminy Pisz.
Warto nadmienić, że blisko 30 lat temu Pan Petersen po raz pierwszy odwiedził Pisz. Zostało wówczas podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy powiatem Schleswig-Flensburg, a Gminą Pisz. Od tamtej pory Pan Petersem przez wiele lat był gościem włodarzy naszego miasta, wielokrotnie podkreślając, że jest zauroczony Piszem. Na bieżąco śledzi też wydarzenia jakie mają miejsce w naszej gminie. Dziękujemy delegacji z Niemiec za przybycie i wielką sympatię.

Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt