REKLAMA
Data dodania: 06.09.2023
Rozpoczęcie roku szkolnego - słowa od Burmistrza
Szanowni Dyrektorzy i Nauczyciele, Drodzy Uczniowie i Rodzice! Rozpoczynamy dziś nowy rok szkolny 2023/2024. Przez dziesięć kolejnych miesięcy będzie to czas dzielenia się wiedzą i czas zdobywania wiedzy oraz nowych kompetencji, czas kształtowania osobowości uczniów oraz radzenia sobie z wyzwaniami jakie stawia przed nami obecna rzeczywistość.
Drodzy Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy

Życzę Państwu siły i zapału oraz satysfakcji z realizacji zamierzonych planów. Niech Wasze oddanie, profesjonalizm w nauczaniu i wychowaniu uczniów zawsze niosą za sobą poczucie spełnienia. Jestem przekonany, że Państwa nieoceniona rola w kształtowaniu młodych ludzi będzie powodem uznania w środowisku lokalnym.

Drodzy Uczniowie


Początek roku szkolnego otwiera nowe możliwości, skłania do podejmowania ambitnych postanowień. Mam nadzieję, że wkroczycie w ten nowy rok szkolny
z energią i entuzjazmem, a zdobywanie wiedzy stanie się Waszą pasją. Życzę Wam jak najlepszych ocen i wiele radości z rozwoju własnych zainteresowań.

Drodzy Rodzice


Stanowicie integralną część społeczności szkolnej. Życzę Państwu wielu radosnych chwil, związanych z edukacją Waszych pociech. Pragnę życzyć wytrwałości i cierpliwości w procesie wychowawczym. Wierzę, że wspólne zaangażowanie oraz wysiłek sprawią, że Wasze pociechy wyrosną na mądrych i wartościowych ludzi.


Burmistrz Pisza
Andrzej Szymborski


Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt