REKLAMA
Data dodania: 09.02.2023
Przez jeden dzień był Burmistrzem Pisza
Podczas niedzielnej licytacji w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy młody mieszkaniec Pisza Igor Bajno przy pomocy rodziców wylicytował jeden dzień w roli burmistrza.
Chłopiec pojawił się w Urzędzie Miejskim punktualnie o godz. 10.00, gdzie powitał go Burmistrz Pisza Andrzej Szymborski wraz ze współpracownikami i przekazał chłopcu swój gabinet. Następnie nowy Burmistrz odwiedził poszczególne Wydziały Urzędu Miejskiego w Piszu i zapoznał się z zakresem obowiązków pracowników, a także otrzymał pamiątkowe upominki związane z naszym miastem.

Kolejnym punktem programu była wizyta w Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Piszu, gdzie w towarzystwie prezesa spółki sprawdził kondycję urządzeń do poboru i uzdatnia wody. Będąc w pobliżu Igor wstąpił do Piskiego Zakładu Aktywności Zawodowej Wieża na smaczny obiad. Następnie wizytował modernizowane Targowisko Miejskie, sprawdzając postęp prac budowlanych. Na koniec odwiedził Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Piszu, gdzie Burmistrz Igor w towarzystwie prezesa oraz pracowników spółki mógł sprawdzić poprawność działania urządzeń grzewczych. Cieszymy się, że młodzi ludzie wykazują zainteresowanie pracą Samorządu. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wizytę.

Więcej zdjęć: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=GminaPisz&set=a.8657137850995101
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt