REKLAMA
Data dodania: 10.11.2023  |  wyświetlenia: 32166
Przedszkolaki zainugurowały obchody Dnia Niepodległości w Piszu
Przedszkolaki zainugurowały obchody Dnia Niepodległości w Piszu
Występ 5-latków z Przedszkola Miejskiego w Piszu to z całą pewnością największe wydarzenie patriotyczne w mieście. W widowisku wzięło udział prawie 200 dzieci.
Czym jest patriotyzm? Może jeszcze nie wiedzą, ale jak wzruszyć tego, kto definicję zna, umieją najlepiej. Ubrani w stroje koloru naszej flagi pięknie śpiewały, tańczyły i recytowały.

Uroczystość "Pełni wdzięczności za dar niepodległości" przygotowały dzieci i ich panie z grup: Kolorowe Motylki, Słowiki, Promyczki, Chmurki, Kaczuszki, Liski i Sówki.
Udostępnij tę galerię na Facebooku  
Opinie i komentarze

Komentarze (5)

Wychodzimy z Uni jedyny ratunek narodu od tej pseudo pomagającej instytucji sprzedajnej Niemiecko rosyjkskej Uni mówimy nieeee !

Polska utraciła niepodległość po podpisaniu traktatu Lizbońskiego oraz pakietu "Fit for 55". Polskie dzieci wkrótce, zamiast biało-czerwonych strojów, będą nosiły tęczowe pasiaki.

Drogi Panie Krzysztofie nie dał pan zdjęć sołtysa Karwika o boże. Ten intruz wszędzie jest a tu zabrakło mi wśród dzieci. Domyślam się że sołtys to podluch i z uwagi na fakt że te dzieciaczki mają mądrych rodziców, nie miał im nic do zaproponowania. Być może jutro w kosciolku wystąpi "ministrant"

Dlaczemu zaczento robić pedek od fundamentuw zamiast od dachu??

a skąd od dachu, już wstawili okna i steropiany poklejili, myślo już o sedesach i kafelkach, a dachu ni ma.

Pięknie te małe pociechy mogą... super 🥰

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt