Data dodania: 05.09.2019  |  wyświetlenia: 813
Stypendia dla najzdolniejszych uczniów. Złóż wniosek
14 września upływa termin przyjmowania wniosków o Stypendia Burmistrza Pisza dla wyróżniających się uczniów naszej gminy.
Ciężka praca, doskonałe przygotowanie do sprawdzianów i testów, wreszcie sukcesy na szczeblu wojewódzkim to powód do dumy ale także szansa na uzyskanie profitu finansowego w postaci stypendium.

Stypendium może otrzymać uczeń szkoły, podstawowej, gimnazjum, za wyniki w nauce, osiągnięcia naukowe, społeczne uzyskane w ubiegłym roku szkolnym czyli 2018/2019.

Podstawowe warunki, które musi spełnić kandydat jest wysoka średnia ocen, bardzo dobre lub wzorowe zachowanie oraz udokumentowane sukcesy w konkursie przedmiotowym lub olimpiadzie na szczeblu co najmniej wojewódzkim.

Burmistrz przyznaje stypendia na wniosek dyrektora szkoły, rady rodziców,  rodziców lub opiekunów prawnych ucznia, pełnoletniego ucznia. Wnioski należy dostarczyć do Punktu Przyjęć Interesanta w Urzędzie Miejskim  w Piszu do dnia 14 września br. do godz. 15:00
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt