KLIKNIJ
Data dodania: 26.02.2018  |  wyświetlenia: 13297
Najmłodsi artyści łączyli sztukę recytacji z matematyką
Najmłodsi artyści łączyli sztukę recytacji z matematyką
W sobotę w piskim przedszkolu podsumowano konkurs na Najpiękniejszy karmnik dla ptaków oraz przeprowadzono Konkurs recytatorski dla 5 i 6-latków. Emocji było aż nadto - radość wygranych przeplatała się ze łzami przegranych. Wzruszenia rodziców i dziadków, pamiątkowe zdjęcia i mnóstwo gratulacji. Tak było!

W konkursie na najpiękniejszy karmnik brały udział dzieci 3 i 4-letnie wraz z rodzicami. Prace zachwycały pomysłowością i starannością wykonania. Rodzice spędzili nad nimi z pewnością kilka wieczorów. I miejsce zajął Kacper Rybak, II miejsce - Maja Lipińska, III miejsce - Aurelia Murzyn, wyróżnienie - Emilia Skrodzka.

Konkurs recytatorski to sztuka indywidualna. Pomoc rodziców możliwa była tylko na etapie prób i kompletowania kostiumów. 33 dzieci pokazało jak znakomicie potrafią recytować i liczyć, bo tematem wierszy była "Matematyka w Przyrodzie". Liczono paluszki, kwiatki, bałwanki, liście, parasole... trudno zliczyć.

W kategorii 5 lat zwyciężyli: I miejsce - Adam Szyszkowski, II miejsce - Iwo Grosfeld, III miejsce - Kacper Zadroga, wyróżnienia - Laura Kwiatkowska i Joanna Krysiak. Nagroda Publiczności - Adam Szyszkowski i Kacper Zadroga

W kategorii 6 lat zwyciężyli: I miejsce - Aniela Szymanowska i Barbara Ducka, II miejsce - Łukasz Januszko, III miejsce - Julia Szemborowska i Maria Jabłońska. Nagroda Publiczności - Aniela Szymanowska.

Udostępnij tę galerię na Facebooku  
Komentuj na Facebooku - cały artykuł i galerię zdjęć
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt