Data dodania: 05.06.2017  |  wyświetlenia: 127145
Ponad tysiąc osób bawiło się na przedszkolnym pikniku
Z okazji połączonych świąt - Dnia Matki, Dnia Ojca i Dnia Dziecka w Przedszkolu Miejskim w Piszu zorganizowano Piknik Rodzinny. Coroczne wydarzenie przyciąga duże grono zainteresowanych mam, tatusiów, dzieci, babć, dziadków. W tym roku na pikniku bawiło się ponad tysiąc osób.

W sobotę, 3 czerwca, tuż po 10-tej przedszkolaki wszystkich grup przywitały przybyłych na piknik śpiewem i tańcem tworząc 18 kółek - od Smerfów, przez Kangurki, po Żabki. Po powitaniu, dzieci z rodzicami i wychowawczyniami przeszli do wspólnych zabaw i poczęstunku.

- W tym roku postanowiliśmy zorganizować jeden wspólny piknik na placu zabaw przy przedszkolu na Gizewiusza, powiedziała Małgorzata Wyszyńska - dyrektor Przedszkola Nr 1 w Piszu. - Na imprezę, w której uczestniczyły dzieci i rodziny wszystkich 18 oddziałów naszego przedszkola, zapisało się 1048 osób.

Piknik był okazją do spotkań rodziców. Jedni cieszyli się pełnym słońcem, inni chowali się w cieniu. Atmosfera do rozmów była naprawdę miła, bo jak co roku pogoda dopisała, a nastrojowi do rozmów umilały przeróżne przysmaki. Były owoce, ciasta, napoje - do wyboru, do koloru - po kilka stoisk. Kiełbaski grillowane były na kilka rusztów, a tuż obok nich znajdowały się miejsca ze swojskim jadłem.

Przy stoiskach z poczęstunkiem ustawione były puszki, do których można było wrzucać pieniądze, które szły na cele charytatywne. Sprzedawane były także pluszaki, a dochód ze sprzedaży przeznaczony był również na leczenie chorych dzieci z przedszkolnej jedynki.

Udostępnij tę galerię na Facebooku  
Komentuj na Facebooku - cały artykuł i galerię zdjęć
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt