Data dodania: 21.07.2015  |  wyświetlenia: 69971
Wakacje nie tylko pod żaglami
Wakacje nie tylko pod żaglami
Wyjazdy na kolonie i obozy turystyczne są ciekawą formą wakacyjnego spędzania czasu. Nie zawsze jednak stać rodziców finansowo lub organizacyjnie, by zapewnić swoim pociechom taki wyjazd. Alternatywą są kolonie letnie, które dla piskich dzieciaków są wyjątkowo atrakcyjne.

W Piszu takie kolonie, pod hasłem Wakacje pod Żaglami, organizuje Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy. Zajęcia sportowo – rekreacyjne rozpoczęły się 29 czerwca i potrwają do 21 sierpnia 2015 r., a prowadzone są w godzinach 10.00 – 14.00. Nad dobrą zabawą i bezpieczeństwem dzieci i młodzieży czuwa wykwalifikowana i doświadczona kadra.

Nigdzie nie trzeba wyjeżdżać, bo warunki do aktywnego wypoczynku Pisz mamy na miejscu. W słoneczne dni uczestnicy chodzą na plażę, grają w piłkę, siatkę, podchody, jeżdżą na lokalne wycieczki, pływają po jeziorze na żaglach i w kajakach. W dniach pochmurnych zajęcia odbywają się w budynku PMOS, gdzie czekają gry planszowe, stół ping - pongowy, kalambury. Odbywają się zajęcia z nauki węzłów żeglarskich, czy gotowania.

Oto zdjęcia z zajęć, oddające tylko część atrakcji i wrażeń jakie codziennie doświadczają młodzi piszanie. Zdjęcia nadesłane do redakcji przez PMOS Pisz.
 

Udostępnij tę galerię na Facebooku  
Opinie i komentarze
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt