REKLAMA
Data dodania: 17.03.2020
SOR, Ambulatorium i Diagnostyka funkcjonują bez zmian
Szpital w Piszu zawiesza planowane zabiegi operacyjne
od 19 marca zostaną wstrzymane planowe zabiegi operacyjne w SPZOZ Szpitala Powiatowego w Piszu.
W związku z ogłoszoną pandemią koronawirusa covid 19, Dyrakcja SPZOZ w Piszu od 4 marca 2020r. wprowadziła całkowity zakaz wstępu na teren Szpitala dla osób trzecich.
Na teren Szpitala wpuszczany będzie wyłącznie Personel Szpitala oraz Pacjenci zakwalifikowani do zabiegów w trybie pilnym, wymagający hospitalizacji w stanie zagrożenia zdrowia i życia - czytamy w treści komunikatu
Natomiast od czwartku, 19.03.2020r.  do 28.03.2020r. wstrzymane zostaną wszystkie planowe zabiegi operacyjne w oddziałach:
  • Chirurgii Ogólnej
  • Chirurgii Ortopedyczno-Urazowej
  • Ginekologiczno-Położniczym
  • oraz hospitalizacje w pozostałych oddziałach.

Nowe terminy wykonania zabiegów operacyjnych można uzyskać pod nr tel. 87 425 45 26.

Szpitalny Oddział Ratunkowy, Punkt Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej oraz pracownie diagnostyczne funkcjonują na dotychczasowych zasadach.

Informacje na temat stanu zdrowia Pacjentów w stanie ciężkim będą udzielane telefonicznie osobom upoważnionym w dokumentacji medycznej po podaniu nr PESEL Pacjenta. Wykaz numerów telefonów do poszczególnych oddziałów dostępny jest na stronie internetowej: www.szpitalpisz.pl - czytamy w treści komunikatu.
Od dnia 18.03.2020r. do odwołania wstrzymujemy przyjęcia Pacjentów we wszystkich poradniach specjalistycznych. Termin nowej wizyty zostanieprzekazany drogą telefoniczną / sms.
Pacjenci z urazami zaopatrzeni zostaną w Poradni Ortopedyczno-Urazowej oraz Poradni Chirurgii Ogólnej.

Więcej informacji uzyskać można pod numerem tel. 87 425 46 00.

W celu ograniczenia zagrożenia epidemiologiczno- sanitarnego Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala Powiatowego w Piszu,zwraca się z uprzejmą prośbą do Pacjentów i ich osób najbliższych, pełnomocników (które są upoważnione do odbioru dokumentacji medycznej,aby korzystali z wniosku zamieszczonego na stronie internetowej Szpitala: www.szpitalpisz.pl
Wypełniony i zeskanowany wniosek prosimy przesyłać na adres mailowy: rum@szpitalpisz.pl lub pocztą na adres SPZOZ Szpital Powiatowy w Piszu, ul. Sienkiewicza 2, 12-200 Pisz – z dopiskiem „Wniosek o wydanie dokumentacji medycznej”. W przypadku braku możliwości wydruku ww. wniosku, prosimy o wysłanie odręcznie napisanego wniosku wraz z kontaktowym numerem telefonu.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt