REKLAMA
Data dodania: 20.11.2016  |  wyświetlenia: 14599
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: 100 tysięcy złotych na leczenie piszanki!
Fot. Materiały Prasowe
Po raz kolejny pieniądze z wygranej w telewizyjnym show Twoja Twarz Brzmi Znajomo trafią na leczenie chorej piszanki. Maria Tyszkiewicz, która wygrała cały program, przekazała dziesięciokrotnie wyższą kwotę niż przed tygodniem. Na leczenie Ewy Grabarczyk, nauczycielki Zespołu Szkół nr 1 w Piszu, która walczy o powrót do zdrowia po odkleszczowym zapaleniu opon mózgowych i rdzenia kręgowego, trafi łącznie 110 tysięcy złotych.

W sobotę (12 listopada) Maria Tyszkiewicz, po zwycięstwie w odcinku popularnego show, przeznaczyła 10 tysięcy złotych na konto Fundacji Dum, Spiro, Spero, opiekującą się Ewą Grabarczyk. Aktorka w Teatrze Studio Buffo zdobyła uznanie widzów wcielając się w rolę Alicji Majewskiej.

Ta sama Maria Tyszkiewicz, tydzień później, pokonała w zaciętym boju finałowym Olgę Szomańską. Szalę zwycięstwa na korzyść Tyszkiewicz przechyliło wcielenie się w Rihannę. Trudny i popularny utwór "Diamonds" aktorka wykonała perfekcyjnie.

Ewa Grabarczyk, na leczenie której trafi łącznie aż 110 tysięcy złotych, choruje od kilku tygodni. Lekarze zdiagnozowali u niej odkleszczowe zapalenie opon mózgowych i rdzenia kręgowego. Nauczycielka piskiego "Nowego Ogólniaka" doznała czterokończynowego porażenia, przestała samodzielnie oddychać.

Dzięki wysiłkom lekarzy i troskliwej opiece rodziny jej stan się poprawia, ale potrzeby cały czas są duże. Czeka ją żmudna i długa walka o powrót do zdrowia, a rodzina nie jest w stanie udźwignąć wszystkich kosztów.

Dowolną darowiznę na leczenie Ewy Grabarczyk może przekazać każdy chętny. Fundacja Dum Spiro, Spero utworzyło subkonto, na którym zbierane są środki dla nauczycielki z Pisza. Pieniądze można wpłacić na konto 59 1240 1183 1111 0010 3626 4558. Za pośrednictwem fundacji, Ewie Grabarczyk można przekazać także 1% podczas rozliczania się z fiskusem - KRS 204960 z dopiskiem Ewa Grabarczyk.

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Dodaj Komentarz

5000
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt