REKLAMA
Data dodania: 14.04.2015  |  wyświetlenia: 330175
Uzbieraliśmy dla Kingi ponad 10 tysięcy
Uzbieraliśmy dla Kingi ponad 10 tysięcy
Koszulki z autografem Orłów Górskiego czy Pawła Zagumnego, kolacja z burmistrzem, wejściówki do salonów kosmetycznych, maskotka z podpisem Prezydenta Bronisława Komorowskiego i przeróżne gadżety były do wygrania drogą licytacji podczas I Biegu Charytatywnego Run for Kinga.

W niedzielę piszanie biegali, w zależności od kondycji, na trzech trasach - 2, 5 lub 10 km. Wszyscy uczestniczyli w "zawodach" dla jednej skromnej dziewczynki - Kingi Zagumny. Kinga cierpi na poprzeczne zapalenie rdzenia kręgowego i jednym sposobem, aby kiedykolwiek znów była samodzielna, jest intensywna rehabilitacja. Koszt dwutygodniowego turnusu wynosi 5 tys. zł.

Chętnych stanąć na starcie biegu było ponad 200, nie brakowało też licytujących. Dzięki zaangażowaniu uczestników udało się zebrać ponad 10 tys. zł, w tym z licytacji 3570 zł.

Udostępnij tę galerię na Facebooku  
Opinie i komentarze

Komentarze

Z powodu występowania nieodpowiednich treści oraz oszczerstw, zmuszeni jesteśmy do czasowego wyłączenia sekcji komentarzy. Naszym celem jest utrzymanie pozytywnej i bezpiecznej atmosfery dyskusji dla wszystkich użytkowników.
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt