REKLAMA
Data dodania: 06.06.2023
Będzie nowy ambulans dla piskiego szpitala
Fot. arch. Piszanin
6 czerwca Gmina Pisz podpisała umowę ze Szpitalem Powiatowym w Piszu na udzielenie dotacji celowej. Jej przedmiotem ma być zakup ambulansu.
Gmina Pisz po raz kolejny wsparła służbę zdrowia. Gmina Pisz podpisała umowę ze Szpitalem Powiatowym w Piszu na udzielenie dotacji celowej w wysokości 615 000 zł. Jej przedmiotem ma być zakup ambulansu sanitarnego typu „C” przeznaczonego dla specjalistycznego zespołu ratownictwa medycznego.

Burmistrz Pisza Andrzej Szymborski i Dyrektor Powiatowego Szpitala w Piszu Marek Skarzyński

Ambulans C - to ruchoma jednostka intensywnej opieki zaprojektowana do transportu, zaawansowanego leczenia i monitorowania pacjentów.

Źródło: UM Pisz
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Antyfan NFZ

I uj z tego. Jak sie dzwoni po karetkę to i tak cie dyspozytor oleje. A na sor i w ambulatorium każą dzwonić po karetkę na przyszłość.

BKL

U nas w kolnie to juz mamy sale operacyjna mobilna wam piszakom karetka wystarczy powinniscie sie cieszyc ze w ogóle dostaniecie

witek

Karetki poszly na wschod a nam kaza zbierac...

zenon

burmistrz gminy która prawie co miesiąc jest w mediach ogólnopolskich taki tu bajzel i patologia, a służba zdrowia .... idźcie już na emeryturę, dość już was mamy.

Zenek

a ministerstwo zdrowia nic nie sfinasuje tylko wszystko z podatkow miejscowych wybory już już trza dzialac

Pytek

To będzie Ambulans czy Ambulance ?

Andrzej Rumun

Dobrze, ze umowa nie została zawarta na "gębę".

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt