REKLAMA
Data dodania: 26.02.2015
LUKI - Zlikwidowaliśmy niepotrzebny znak
Udostępnij artykuł na Facebooku
Zwracam się z zapytaniem o celowość postawienia znaku zakazu wjazdu przy bramie Szkoły Podstawowej Nr 1 w Piszu, napisał do redakcji Piszanina czytelnik. -Mimo jego widocznej lokalizacji, nauczyciele i rodzice wjeżdżają na teren szkoły.

Prawa nikt nie respektował. Tuż za bramą znajdują się parkingi, powstałe zapewne z myślą o rodzicach przywożących dzieci do szkoły lub parkujących nauczycieli. Po co zatem wprowadzający w błąd zakaz? Zapytanie w tej sprawie skierowaliśmy do Komendy Policji w Piszu.

W sprawie znaku „B-2-zakaz wjazdu” na teren Szkoły Podstawowej nr 1 w Piszu zwróciliśmy się do zarządzającego drogą. Zarządca uznał, że znak ten nie jest zasadny w związku z czym usunął go. -  informuje podkomisarz Anna Szypczyńska.

Jak dobrze wiemy - od złego prawa jest jedynie gorsze takie, które zupełnie nie jest respektowane. Powoduje bowiem przyzwyczajanie do lekceważenia przepisów. W związku z czym zlikwidowanie tego niepotrzebnego oznaczenia jest dla redakcji drobnym powodem do satysfakcji. 

Niniejszą interwencją wskrzeszamy serię LUKI - Lista Utrudnień Kierówców. Czekamy na spostrzeżenia czytelników. Możne zauważyliście w swoim otoczeniu jakiś problem natury komunikacyjnej. Zapraszamy do kontaktu: redakcja@piszanin.pl

 

Opinie i komentarze

Komentarze

Z powodu występowania nieodpowiednich treści oraz oszczerstw, zmuszeni jesteśmy do czasowego wyłączenia sekcji komentarzy. Naszym celem jest utrzymanie pozytywnej i bezpiecznej atmosfery dyskusji dla wszystkich użytkowników.
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt