REKLAMA
Data dodania: 17.09.2009  |  wyświetlenia: 15149
Motocykliści zakończyli sezon
Motocykliści zakończyli sezon
W sobotnie popołudnie na parkingu przy ulicy Warszawskiej spotkali się miłośnicy jednośladów. Nie brakowało zarówno tych, którzy chcieli zaprezentować swoje maszyny, jak i tych, którzy przyszli tylko popatrzeć.

W sobotnie popołudnie na parkingu przy ulicy Warszawskiej spotkali się miłośnicy jednośladów. Nie brakowało zarówno tych, którzy chcieli zaprezentować swoje maszyny i umiejętności, jak i tych, którzy przyszli jedynie popatrzeć.

Popisy Łukasza Laszczkowskiego w strugach deszczu
Zebranych nie przerażał nawet ulewny deszcz, który tego dnia spadł na nasze miasto. Co prawda pokrzyżował on plany motocyklistom, którzy zamierzali wyruszyć w trasę po okolicznych miastach. Zamiast tego przejechali oni jedynie ulicami miasta. Ale na parkingu motocykliści dali z siebie wszystko.

Wiele emocji wzbudził pokaz Łukasza Laszczkowskiego i Krystiana Piaścika. Znani w całym kraju stunterzy, którzy otworzyli imprezę, dali popis swoich umiejętności. Po nich zaprezentował się Andrzej Just na starym motocyklu z koszem.

Na zlot przyjechali miłośnicy jednośladów i nie liczył się rodzaj sprzętu, czy czas jego pochodzenia. Można było podziwiać nowoczesne ścigacze, skutery, ale nie brakowało także harley'ow i "wuesek".

- Nie ma podziału. Spotykamy się jako miłośnicy jednośladów, bez względu na rodzaj motocyklu. Nas łączy pasja. - mówi Adam Dąbrowski, organizator zlotu - Dlatego chcielibyśmy mieć miejsce do ćwiczeń, gdzie każdy z nas mógłby rozwijać swoje umiejętności. Zależy nam na współpracy z miastem i policją, chcielibyśmy bez przeszkód korzystać z parkingu, który przez większość czasu stoi pusty. Oczywiście mając na względzie bezpieczeństwo nasze i oglądających.

Dalsza część imprezy odbywała się na plaży "U Jurgena" w Łupkach, gdzie wraz z piskimi strażakami zainscenowano akcję ratowniczą po zderzeniu motocyklu z samochodem. Przy grillu i zabawnych konkurencjach takich jak: wyścigi rowerów wodnych, kręcioł czy rzut oponą, bawiono się do późnej nocy. Kolejny zlot planowany jest już na wiosnę.

Organizatorzy zlotu składają podziękowania: Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piszu, Mazurskiej Stacji WOPR w Łupkach, Burmistrzowi Pisza, Komendzie Powiatowej Policji w Piszu, Wypożyczalni Sprzętu Wodnego "U Jurgena" oraz sponsorom.

Opinie i komentarze
Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt