REKLAMA
Data dodania: 08.04.2009
Finowie dali czadu
Finowie dali czadu
Wtorkowy wieczór w Fabryce Dźwięk"UF Krzysztofa Korony, w barze Boluś na stacji PKP, rozbrzmiał melodycznym hardcore-punkiem. Przyjechały dwa zespoły z Finlandii - Part Time Killer i One Hidden Frame.

Part Time Killer. Od lewej Tero, Alex, Anti, Eppu.
Fot. Mika Lesonen www.myspace.com/parttimekiller
Wtorkowy wieczór w Fabryce Dźwięk'UF Krzysztofa Korony rozbrzmiał melodycznym hardcore-punkiem. Przyjechały dwa zespoły z Finlandii - Part Time Killer i One Hidden Frame.

Oba zespoły koncertują w ramach wiosennej trasy koncertowej po Europie. Koncert w Barze Boluś, w budynku piskiego dworca PKP, był drugim koncertem na trasie.

Part Time Killer, to zespół z finlandzkiego Lahti. Kapela, która reprezentuje melodyczną stronę sceny HC/Punk, grającej podobnie do kapel takich jak Bad Religion, Ignite, NOFX czy Rancid. Wcześniej, przez 11 lat grali jako Flippin' Beans. Od dwóch lat grają z nowym perkusistą jako Part Time Killer.

- Koncert w Piszu był lepszy, niż wczorajszy w stolicy Łotwy - powiedział Alex, lider zespołu Part Time Killer. - Pomimo, że ludzie byli mili, było ich mniej niż w Piszu. Ale zawsze

One Hidden Frame. Od lewej Pekka, Jere, Antti, Heikki
Fot. Lauri Tujula - www.myspace.com/onehiddenframe
dajemy z siebie wszystko, nawet gdyby bilet kupiła jedna osoba.

Graliśmy już w Polsce 5 lat temu jako zespół Filippin'Beans i mam nadzieję, że jutro w Warszawie będzie fajna impreza, bo trochę nas w stolicy Polski znają. Najlepiej gra się nam w Czechach - kilka razy już tam graliśmy i zawsze przychodzi kilkaset osób na nasze koncerty.

Part time Killer koncertuje z zespołem One Hidden Frame. To młoda kapela z fińskiej Lappeenranty, która gra kalifornijski punk. Na koncie zespół ma dwa krążki (pierwszy z 2005, drugi z 2006) i wciąż gra z taką samą pasją i pozytywną energią.

Oba zespoły przemierzają 5 krajów europejskich: Łotwę, Polskę, Czechy, Słowację i Niemcy grając w różnych klubach 11 koncertów. W tym roku czeka ich nagrywanie płyty w Japonii oraz trasa koncertowa po Australii.    
       
W sobotę 25 kwietnia, w Barze Boluś, w budynku dworca PKP, o godzinie 20.00 wystąpią zespoły Powieki i Shody. Zapowiada się klimatowa impreza na pograniczu muzyki alternatywnej, psychodelicznej i eksperymentalnej.

Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt