REKLAMA
Data dodania: 18.12.2010
Podzielili się opłatkiem
Podzielili się opłatkiem
W piątek, 18 grudnia, w Mazurskim Gościńcu odbyło się spotkanie opłatkowe zorganizowane przez burmistrza Pisza. W uroczystości uczestniczył biskup ełcki Jerzy Mazur.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele różnych środowisk gminy i powiatu piskiego. Uroczystość uświetniła wizyta biskupa ełckiego Jerzego Mazura oraz księży z dekanatu piskiego.

Jak wspomniał podczas mowy powitalnej gospodarz imprezy burmistrz Jan Alicki, takie spotkania będą odbywały się corocznie i stanowiły będą formę integracji różnych środowisk Pisza i okolic, a także okazję do podzielenia się opłatkiem i być może wybaczenia sobie przeróżnych uraz.

W uroczystości, która zgromadziła około 130 osób, uczestniczyli między innymi Wiceminister Edukacji Zbigniew Włodkowski, Starosta Andrzej Nowicki, radni powiatowi, radni gminni, sołtysi gminy Pisz, dyrektorzy jednostek organizacyjnych gminy Pisz i powiatu piskiego, przedsiębiorcy z Pisza różnych branż, związki i organizacje pozarządowe, służby mundurowe, przedstawiciele nadleśnictwa.

Oprawę artystyczną przygotowała siostra Zofia Trzonkowska wraz z młodzieżą Zespołu Szkół Nr 1 w Piszu.

Opinie i komentarze

Komentarze

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt