REKLAMA
Data dodania: 22.12.2023
Hej kolęda, kolęda
Podczas wigilii pracowników Urzędu Miejskiego w Piszu wystąpił Piski Chór Kameralny pod kierunkiem Lecha Ostrowskiego dyrektora Społecznego Ogniska Muzycznego w Piszu.
W okresie świątecznym, jak co roku o tej porze chórzyści kolędować będą w kościołach i placówkach na terenie naszej gminy.


Fot. UM Pisz
Opinie i komentarze

Komentarze (3)

Piękna szopka ,a w Sejmie szopka żydowskich polityków że świecą Janikowa co to ku.. na być ?chwała Chrystusowi .. nie dla gnid co zapalają żydowskie Świece w sejmie a gdy czlowiek mądry je zgasi wyzywają go od przestępców ,co to ku.. ma być ? Żydy precz z polskiego sejmu nie ma na to zgody !! Tu jest Polska i będzie Polskama być Wolna Polska!Stop Uzydownieniu Polski ,jak wiadomo Żydy czyli Izrael z Pomocą USA rozwalili praktycznie całą strefę Gazy !Zabijaja niewinne dzieci ,,bombardują szpitale to jest zbrodnia a portale propagandystyczne typu WP,ONET,INTERIA Telewizja to największy ściek informacyjny szerzący propagandę i tyłu że sondy wskazują winy Brauna że co ?według sondy to 90 procent myśli tak jak Braun a takie nie dla Polaka !!

Zamiast gwiazdy betlejemskiej kolednicy beda nosic gwiazde zydowska

W przyszlym roku zamiast kolęd i Bożego Narodzenia beda dzieci hanuke palic 🙆

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt