REKLAMA
Data dodania: 11.11.2023
Piski Chór Kameralny z okazji Święta Niepodległości
10 listopada w Społecznym Ognisku Muzycznym w Piszu odbył się koncert z okazji Święta Niepodległości.
W programie znalazły się polskie pieśni patriotyczne i żołnierskie w wykonaniu Piskiego Chóru Kameralnego i utwory instrumentalne w wykonaniu uczniów ogniska. Wybrzmiały m.in. Mazurek Dąbrowskiego, Rota, My, pierwsza brygada, Rozkwitały pąki białych róż, Ułani, ułani, Jedzie, jedzie na Kasztance a także utwory Chopina na fortepian.

Koncert odbędzie się ponownie w najbliższą niedzielę, 12 listopada o godzinie 12.00 w kościele pw.św. Jana Chrzciciela w Piszu.
Opinie i komentarze

Komentarze (3)

a dachu, jak nie było tak nie ma. Od czwartku pada śnieg z deszczem i będą przymrozki. Idzie zima , a umowa za 6 tygodni się kończy, co to będzie?

Wczoraj to chyba mocno świętowali na PDKu. Na dżwigu lampa nawet w dzień się paliła... hehehehe, jak na Titanicu? Nie było komu wyłączyć?

Ostatni gasi światło. W tym przypadku też obowiązuje ta zasada. Poza tym na Titanicu to orkiestra grała do końca. Płyn nasz Titanicu po morzach i oceanach oraz rozslawiaj imię swoich budowniczych.

renta jest, można nie pracować. jestem z tego dumny.

Co tak sie uczepiłeś dachu robi się ???

A gdzie dach rumunie

dziś pije, renta przyszła:)

Dachu nie ma i nie będzie. Piniendzy nie ma i nie będzie. A nawet jedli będzie to nic nie oceni naszego titanica. Zezre go wilgoć i pleśń.

Dach będzie już za chwilkę. Będzie piękny i będzie chwalony a nieudacznikom zostanie gorycz porażki. Tu nie ma wątpliwości.

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt