REKLAMA
Data dodania: 22.10.2023
Biskupiec 2023
Vox Matris wyśpiewał I nagrodę Przeglądu Pieśni Patriotycznych Chórów Amatorskich
W sobotę 21 października 2023 r. w Biskupcu odbyła się pierwsza edycja Przeglądu Pieśni Patriotycznych Chórów Amatorskich Biskupiec 2023.
W wydarzeniu wziął udział piski chór Vox Matris pod dyrekcją Marine Mkrtczjan.Nasz chór został uznany przez jury za najlepszy, zdobył pierwsze miejsce i główną nagrodę w postaci cennego sprzętu audio- relacjonuje dyrektor chóru Marine Mkrtczjan.
Chórzyści zaprezentowali pięć utworów patriotycznych: Pierwsza Kadrowa, Piechota, Bywaj dziewczę, Rozkwitały pąki białych róż, Pierwsza brygada.

Cieszymy się z naszego sukcesu, jest on dla nas motywacja do dalszej pracy. - podkreślają chórzyści Vox Matris.

Czekamy na występy chóru podczas wydarzeń kulturalnych w naszym mieście.

Fot. M.Mkrtczjan
Opinie i komentarze

Komentarze (9)

jestem palantem.

Jutro jest 25 października czyli termin oddania do użytku PDK-u. Pan Szymborski chyba zrobi jutro uroczystość otwarcia i przetnie z Panią Sobiech uroczyście wstęgę.

ustań z borakiem o 12 w południe i rajcuj się dachem.

On nie małecki i nie w głowie mu ci cię wsteg

Znam takiego Bolka z Pisza, taki niby stolarz, niby murarz. Kiedyś my oba na zabawy po wioskach i PGR-ach jeździli. Pamiętam, że nigdy kasy nie miał. No ale to inny temat. Jak mata takie trudności z tym dachem on by się wam nadał. Deski umie przybijać, deski też przyrżnie. Trzeba tylko go troche przypilnować bo to lejwoda i ***, ale jak sie go *** z góry na duł to, to bedzie wam robił.

Zydy mordują Palestyńczyków !Wolna Palestyna Duda oszuście kogo ty w konia robisz !!Sprzedajne media !!propaganda ! Tylko wolna Palestyna !!

Dokladnie. Bo juda to zydoskie scierwo jest

Dachu na PDK nie ma, bo strzelił w niego z grantanika komediant pislicji.

Lecha nająć na inspektora nadzoru do PDK. Tylko on ch..ja wie więc nie wymagajcie od niego. Ale pensja ma być miesiąc w miesiąc i to ta "prezesowska".

Ogromne gratulacje! Za determinację, konsekwentne działanie i szerzenie kultury w tych niełatwych czasach. Jesteście wielcy! Pozdrawiam.

widzę że nasz radny Lech już jest słynny. Chłopina doigrał się :) Tak się kończy pajacowanie...

ale śmieszne panie radny bezradny, chcesz Pan być śmieszny? nie jest Pan. Jest Pan natomiast pośmiewiskiem.

Chyba Rumun od butelki się nie odrywa,

*** sie kartoflu

a dachu na pdk nie ma a deszcz leje

Na stadionie też nie ma dachu i jest dobrze.

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt