REKLAMA
Data dodania: 28.08.2023
Koncert Sacrum et Musica w kościele p.w. Matki Miłosierdzia Ostrobramskiej w Piszu
27 sierpnia Parafia p.w. Matki Miłosierdzia Ostrobramskiej w Piszu gościła orkiestrę i wokalistów Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego w Łomży.
To już XIX edycja wydarzenia Sacrum et Musica organizowana przez Filharmonię Kameralną w Łomży.Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego w Łomży pod dyrekcja Jana Miłosza Zarzyckiego koncertowała razem ze znakomitymi solistami: Aleksandrą Kubas-Kruk (sopran) oraz Szymonem Raczkowskim (baryton).


Koncerty w ramach Sacrum et Musica potrwają do 8 października. W najbliższych tygodniach artyści odwiedzą m.in. Piątnicę, Grajewo, Ostrów Mazowiecką, Kupiski.

Fot. Parafia Matki Miłosierdzia Ostrobramskiej
Opinie i komentarze

Komentarze (4)

Jak się informuje o jakimś koncercie, to warto podać program tego koncertu, albo przynajmniej krociutenka informacje o kompozytorach zaprezentowanych utworów, Szanowna Redakcjo!!! To tak na przyszłość...

no i to jest muzyka przez duze m

moze bym sie przelecial do tego Grajewa

albo Kupiska...

Gdzie ostrosłup?

Można by rzec "koncert dla młodzieży" co widać po zgromadzonych .. PS czy jak ksiądz kocha Boga dlaczego nie pochowa człowieka za darmo ? Hmmmm cuś mi to nie pasuje.

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt