REKLAMA
Data dodania: 21.05.2023  |  wyświetlenia: 2798
V Międzygminny Turniej Tańca Pisz 2023. Jury - Iwona Pavlović!
Piszanin z kamerą wśród młodych tancerzy. Obejrzyj video!
V Międzygminny Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Pisza: Video Relacja z Imprezy! Rozmowy z uczestnikami, trenerami oraz jurorami, wśród nich Iwona Pavlović. Co daje taniec? Jakie cechy rozwija? Pytaliśmy też o taneczną pasję młodych wykonawców, ich treningi i rywalizację podczas najważniejszych występów.
Obejrzyj film video na kanale Youtube Piszanina tutaj:Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Nie chcę podawać

Bardzo mi się podobał szczegolnie występ grupy Stars

Buraków

Mam telefon buraku ze wsi zwanej piszem

Odplujas

Roszczeniowe społeczeństwo.... Wychowankowie PiS. Zasponsoruj może paliwo i zapłać za poświęcony czas.

Plujas

Dlaczego nie można obejrzeć np meczu Mazura Pisz tylko jakieś tańce i Iwonę Pavlović ,to jest bezpośrednio do matek z dziećmi a co dla facetów ? Może tak mecze Mazura byś jeździl do Orzysza i byśmy oglądali ?co redaktorku marny na to ?chce Co się pupcie ruszyć ?

Andrzej

Masz auto zabierz czterech kumpli i pięć osób obejrzy mecz na żywo. Lub dołóż do paliwa i jedź z kumplem i też obejrzysz mecz ma żywo. Będziesz przebywał na świeżym powietrzu około 120 minut i to wyjdzie Tobie na zdrowie. Piszanin przeprowadzi relacje z meczu to tyłka nie oderwiesz od komputera. A jako prawdziwy kibic Mazura nie czekałbyś na relacje z meczu tylko uczestniczył we wszystkich spotkaniach drużyny bez względu na miejsce rozgrywania meczu. Pozdrawiam Ciebie i wszystkich kibiców Mazura. Z mazurem na dobre i złe od wielu ,wielu lat.

Hesa

Nie mam komputera i laptopa ,nie mam samochodu , pytam dlaczego nie ma relacji a są inne relacje a tematów z pupy można się zaczepiam a Ty nie musisz mi mówić co mam robić bo wiem co mam robić zajmij się swoim życie,nie lubisz piłki to nie komentuj

Andrzej

Relacji nie ma bo nie masz komputera i laptopa po co Tobie relacja? Nie masz samochodu nie pojedziesz na mecze Mazura. Podejrzewam ,że w Piszu też ni brałeś udziału jako kibic w meczach Mazura świadczy o tym twoja wypowiedź. Jestem kibicem od czasu gdy stadion na Mickiewicza był ogrodzony dookoła jeszcze deskami. Jeżeli nie wiesz o czym piszę zapytaj starszych dużo starszych kibiców i później zabieraj głos. Zagorzały kibic mazura. Z Mazurem na dobre i na złe od wielu, wielu lat. Pozdrawiam wszystkich PRAWDZIWYCH kibiców Mazura.

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt