REKLAMA
Data dodania: 23.08.2021
Występ zespołów PRBDA i NOBandits
Mocne brzmienie i sceniczna energia chłopaków z Pisza
W miniony weekend scena PDK należała do piskich wykonawców. Zagrały zespoły - PRBDA i NOBandits.
Jako pierwszy zaprezentował się zaspół PRBDA w składzie Rem Mkrtczjan - vocal, bass, Łukasz "Gurek" Górecki - gitara, Marcin "Garnek" Zadroga - perkusja.
2-lata w obecnym składzie to wystarczający okres, by stworzyć własne kawałki, które z entuzjazmem przyjęła publiczność. Nie zabrakło energii i rockowego pazura.


Po pięciu latach na piskiej scenie pojawił się zespół No Bandits - Piotr Syta i Jacek Zając.


Mimo upływu lat, chłopakom nadal nie brakuje zapału i umiejętności, a ich kompozycje są nadal aktualne - wybrzmiała nostalgia w utworze "Back Home", energia w "We can be the best", ale najwięcej było o miłości - "So Goodbye My Love", "People like you", "In the name of love", czy "Sorry".


Grało nam się bardzo dobrze, mimo długiej przerwy. Mieliśmy sporo czasu, aby się przygotować. Do własnych kompozycji, znanych z dwóch wydawnictw, dołączyliśmy cztery akustyczne covery, co pozwoliło słuchaczom odetchnąć od mocnego uderzenia naszej elektroniki. - mówi Jacek Zając.

Bardzo dziękujemy Wam za przybycie i tak ciepły odbiór. To miłe, bo najtrudniej gra się w swoim mieście. - mówił na zakończenie Piotr Syta.


Jednak, jak podkreślają wykonawcy, ta "swoja" publiczność jest najlepsza - wtóruje, wiwatuje i daje odczuć, że z artystami zna się nie od dziś. Potwierdzeniem dobrego odbioru występu były liczne gratulacje znajomych i nieznajomych osób. Wszyscy zadowoleni pytali o jedno, kiedy chłopaki wypuszczą coś nowego.
Mamy przygotowany utwór do rejestracji studyjnej pt. Just you and me, który wkrótce pewnie nagramy - dodaje Jacek.

Kto nie słyszał występu na żywo... cóż, pozostaje posłuchać nagrań. Mamy do rozdania płyty NoBandits. O szczegółach wkrótce.
Odsyłamy także na profile zespołów:

facebook.com/PRBDA-103098294461707
facebook.com/nobandits
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt