REKLAMA
Data dodania: 03.08.2009  |  wyświetlenia: 14659
Pisz w rytmie hip-hopu
Pisz w rytmie hip-hopu
Sobotni wieczór upłynął pod znakiem polskiego hip hopu i reggae. Na Summer Selectah Festiwal mieszkańcy Pisza bawili się przy muzyce Jamala, Pezeta i DonGURALesko.

Sobotni wieczór upłynął pod znakiem polskiego hip hopu i reggae. Na Summer Selectah Festiwal mieszkańcy Pisza bawili się przy muzyce Jamala, Pezeta i DonGURALesko.

Gural, choć spóźniony, nie zawiódł piskiej publiczności i dał świetny koncert
Jako pierwszy, entuzjastycznie witany oklaskami, na scenie pojawił się Jamal. Zespół grający muzykę z pogranicza reggae, ragga i hip-hop  skutecznie rozgrzał piską publiczność. Jamal zagrał kawałki ze swoich płyt "Rewolucje" i "Urban Discotheque".

Po Jamalu swoje umiejętności zaprezentował Dj Tkaczu, jeden z najlepiej zapowiadających się Dj'i młodego pokolenia grających hip-hop, r'n'b, pop i house. Zaraz za nim na scenie pojawił się Redi, piski producent i jeden z pomysłodawców imprezy.

Gorący aplauz, szczególnie żeńskiej części publiczności, wzbudził Pezet, który tego wieczoru wystąpił razem z Małolatem. Raper z warszawskiego Ursynowa zagrał najbardziej znane kawałki z płyt nagranych w asyście Noona, z solowych projektów i te, które stworzył jako członek składu Płomień 81. "Senioritę", "Noc i Dzień" czy "Lubię", którego głośno domagała się widownia, śpiewali wszyscy zebrani pod sceną.

Trochę niepokoju wprowadził donGURALesko, którego przyjazd do Pisza nieco się opóźnił. Raper przybył na miejsce, w momencie kiedy publiczność, zachęcona przez Proceente, głośno skandowała DGE (skrót od donGURALesko). Przeprosinami za spóźnienie i kawałkiem "El Polako", z płyty o tym samym tytule, Gural rozpoczął ostatni tego wieczoru koncert.

Całą imprezę poprowadził Proceente. Już w najbliższy weekend będzie on gospodarzem Mazury Hip Hop Festiwal w Giżycku, na który serdecznie zapraszamy.

Opinie i komentarze
Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt