REKLAMA
Data dodania: 20.07.2009
Awaria zgasiła Neo-Nówkę
Awaria zgasiła Neo-Nówkę
W miniony weekend w Piszu zaprezentowały się nowe formacje kabaretowe z całej Polski, w ramach I Ogólnopolskich Wieczorów Kabaretowych. Gwiazdą pierwszego wieczoru był kabaret Idea, drugiego - Neo-Nówka

W miniony weekend, na deskach amfiteatru przy Piskim Domu Kultury, zaprezentowały się nowe formacje kabaretowe z całej Polski, w ramach I Ogólnopolskich Wieczorów Kabaretowych. Gwiazdą pierwszego wieczoru był białostocki kabaret Idea, drugiego - wrocławska Neo-Nówka.

Przed publicznością mieli okazję pokazać się równiez piszanie - Kabaret Łożysko zaprezentował kilka skeczów oraz prowadził obsługę konferansjerską.
Jury przeglądu kabaretów w składzie: aktor Maciej Damięcki, dziennikarz Robert Łuchniak i satyryk Paweł Kowalski, wytypowało 6 miejsc spośród 10 wykonawców. Zwyciężył kabaret Bajeczka z Białegostoku.

Dalsze miejsca zajęli kolejno Pomimochodem z Lublina, Kabaret z Konopi z Kielc, Kacper Ruciński z Malborka, Mieszane Uczucia z Kraśnika oraz Weźrzesz ze Skarżyska Kamiennej. Pozostałe kabarety - Szydera, Dabz, Sakreble i Snoby, otrzymały jedynie nagrody pocieszenia pamiątkowe figurki - kotki.

Gwiazdą weekendowej imprezy był kabaret Neo-Nówka, na którego występ przybył tłum osób z Pisza i okolicy. Artyści z Wrocławia zaprezentowali znane skecze - "Rada pedagogiczna", "Wywiad z piłkarzem", "Orędzie noworoczne", "Ksiądz i Kościelny", "W Urzędzie" oraz oczywiście "Niebo".

Wystep Neo-Nówki został przerwany przez awarię prądu. Na pół godziny Pisz pogrążył się w ciemnościach, a zgromadzona publiczność grzecznie rozeszła się do domów. Na szczęście Neonówce zabrakło prądu dopiero podczas bisów.

Maciej Damięcki - przewodniczący jury


W jury zasiedli równiez Paweł Kowalczyk (z lewej) oraz Robert Łuchniak
... i neonówce zabrakło prądu


Opinie i komentarze

Komentarze

Z powodu występowania nieodpowiednich treści oraz oszczerstw, zmuszeni jesteśmy do czasowego wyłączenia sekcji komentarzy. Naszym celem jest utrzymanie pozytywnej i bezpiecznej atmosfery dyskusji dla wszystkich użytkowników.
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt