REKLAMA
Data dodania: 28.07.2023
Rozkład godzin pracy aptek na terenie powiatu piskiego w roku 2023
Rozkład godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu piskiego w roku 2023 ustalony Uchwałą nr L/287/22 Rady Powiatu Pisz z dnia 24 listopada 2022 r. dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Piszu www.bip.powiat.pisz.pl (na stronie głównej), na stronie internetowej Powiatu Piskiego www.powiat.pisz.pl (na pasku strony głównej) oraz na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Piszu przed budynkiem przy ul. Warszawskiej 1.

Rozkład godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu piskiego w roku 2023 w porze dziennej w dni robocze, niedziele, święta i inne dni wolne od pracy uregulowany jest w załączniku nr 1 do uchwały.

Rozkład godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu piskiego w roku 2023 w porze nocnej w dni robocze, niedziele, święta i inne dni wolne od pracy uregulowany jest w załączniku nr 2 do uchwały.
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt