REKLAMA
Data dodania: 09.05.2019  |  wyświetlenia: 2505
Wybierz się na film - rozdajemy bilety
W niedziele, 12 maja w Piskim Domu Kultury seanse Kina w Twoim mieście. Dzień wcześniej filmy obejrzeć będą mogli u siebie mieszkańcy Rucianego-Nidy.
O godzinie 15.00 Kraina cudów - propozycja dla dzieci
Magiczny, jedyny w swoim rodzaju, pełen kolorów i magii lunapark, w którym niesamowite rollercoastery zaprzeczają grawitacji, atrakcje zdumiewają, a przy okazji mozna tam spotkać niezwykłe postaci.To właśnie zrobiła ośmioletnia June – przyszła inżynierka i projektantka rzeczy niemożliwych – wyobraziła sobie takie miejsce w zaciszu swej sypialni. Wspólnie z mamą skonstruowały w wyobraźni wielki park rozrywki. Kiedy zabawa trwa w najlepsze, wydarza się coś dziwnego – tajemnicza Ciemność zapada nad lunaparkiem...


O 16:45 Trzy kroki od siebie - melodramat
Cierpiąca na mukowiscydozę główna bohaterka, poznaje czarującego pacjenta szpitala. Ich rodzącą się bliskość torpeduje… dystans, który muszą od siebie zachować – trzy kroki – aby nie pogorszyć swej sytuacji zdrowotnej. Tylko jak to zrobić, kiedy uczucie zaczyna wymykać się spod kontroli?


19:00 Podły, okrutny, zły - film biograficzny
Zac Efron w roli Teda Bundy'ego. Niewinna twarz i wiele morderstw na koncie. Losy Bundy'ego śledzi cała Ameryka - to pierwszy proces w historii transmitowany przez telewizję. Zakochane kobiety przyjeżdżają na salę sądową. Bundy zyskuje medialną sławę oraz rzeszę wierzących w jego niewinność fanek. Wśród nich jest także dawna miłość.


11.05.2019 (sobota) Ruciane-Nida

15:30 Kraina cudów
17:15 Trzy kroki od siebie
19:30 Podły, okrutny, złyZadanie konkursowe (archiwum)
Na czytelników czekają bilety na film. Aby je otrzymać należy udostępnić artykuł a w dniu 10 maja o godz. 13.00 zadzwonić do redakcji Piszanina pod numer 799-077-399 i podać hasło Kino w Twoim Mieście.
Regulamin konkursu
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt