REKLAMA
Data dodania: 03.04.2019  |  wyświetlenia: 2095
Na dobry początek weekendu - bilet do kina od Piszanina
Kino w Twoim Mieście przygotowało repertuar na piątkowe popołudnie. Seanse rozpoczną się od 15.45.
Pierwszą propozycją jest film animowany Corgi, psiak Królowej. Śmieszna historia królewskiego pupila, który na skutek szalonego zbiegu okoliczności traci swoją pozycję w pałacu i trafia do londyńskiego schroniska.

Następnie propozycja dla starszych widzów - Kurier. Nowy film Władysława Pasikowskiego, reżysera hitów Jack Strong i Pitbull. Ostatni pies.  To sensacyjna historia szpiegowska, inspirowana sekretną misją słynnego „Kuriera z Warszawy”.
Jan Nowak-Jezioranski, legendarny "kurier z Warszawy" -  ścigany przez wszystkie wrogie wywiady, w środku nocy zostaje przerzucony z hotelu Savoy do Żabna, spotyka ludzi, którzy na zawsze zmieniają jego życie.


Ostatnią piątkową propozycją jest film Ciemno, prawie noc.
Kiedy Wałbrzychem wstrząsa seria tajemniczych zaginięć dzieci, do miasta przybywa dziennikarka Alicja Tabor (Magdalena Cielecka). Powracająca po latach w rodzinne strony, nieustępliwa reporterka chce poznać rodziny zaginionych i rozwikłać zagadkę, wobec której nawet policja okazuje się bezsilna.


Godziny seansów:

15:45 - Corgi, psiak królowej
17:30 - Kurier
19:30 - Ciemno, prawie noc

Bilety do nabycia w PDK przed seansem.


Zadanie konkursowe (archiwum)
Na czytelników czekają wejściówki na film. Aby je otrzymać należy udostępnić artykuł a w dniu 4 kwietnia o godz. 13.00 zadzwonić do redakcji Piszanina pod numer 799-077-399 i podać hasło Kino w Twoim Mieście.
Regulamin konkursu
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt