REKLAMA
Data dodania: 19.02.2019  |  wyświetlenia: 3614
Zimna wojna, Kobiety Mafii. Mamy bilety dla czytelników
Obraz, który zdobywa nagrody na międzynarodowych festiwalach, polski kandydat do Oskara - Zimna wojna. Do obejrzenia w najbliższy weekend w Piszu.
Zimną wojnę nagrodzono pięcioma Europejskimi Nagrodami Filmowymi – za najlepszy europejski film roku, dla najlepszego reżysera i scenarzysty (Paweł Pawlikowski), europejskiej aktorki roku (Joanna Kulig) i dla najlepszego montażysty (Jarosław Kamiński). Film doceniono także m.in. w Cannes za reżyserię. Czy będzie Oskar dla dzieła Pawła Pawlikowskiego za najlepszy film nieanglojęzyczny lub dla najlepszego reżysera. A może za najlepsze zdjęcia odbierze go Łukasz Żal.J ak oceni film piska publiczność?

Seanse Kina w Twoim Mieście w sobotę i niedzielę. W sobotnie południe Jak wytresować smoka 3 - propozycja dla widzów młodszych. Potem Kobiety mafii 2, następnie wspomniana Zimna wojna oraz Planeta Singli i kolejny seans Kobiet Mafii. (Szczegóły w Kalendarzu Wydarzeń)


W niedzielę, również filmowo:

11:30 - Jak wytresować smoka 3
13:30 - Jak wytresować smoka 3
15:30 - Miszmasz, czyli kogel mogel 3
17:30 - Kobiety mafii 2
20:00 - Kobiety mafii 2

Seanse są biletowane. Bilety do nabycia w Piskim Domu Kultury.

Zadanie konkursowe (archiwum)
Polub artykuł związany z konkursem a w dniu 20 lutego o godzinie 13.00 zadzwoń do redakcji Piszanina pod numer 799-077-399 i podaj hasło Kino w Twoim Mieście.
Regulamin konkursu
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt