Data dodania: 24.10.2018  |  wyświetlenia: 2157
Kino w Twoim mieście w czwartek
Kino w Twoim mieście tym razem w czwartek. 25 października piscy widzowie będą mogli zobaczyć dwa filmy - Serce nie sługa i Kler.
Pierwsza z propozycji to komedia romantyczna Serce nie sługa - film o poszukiwaniu miłości. To zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy, właśnie na taką prawdziwą miłość czekają. Nie jest jednak łatwo odnaleźć swoją drugą połówkę, nawet jeśli spędza się bardzo dużo czasu na randkowaniu. Może najlepszym rozwiązaniem na szczęście w miłości będzie związek z kimś znanym.

Druga propozycja, której rekomendować nie trzeba to Kler. Opowieść o tym, jak Kościołowi daleko od głoszonej swym wiernym pokorze i ubóstwie. Bohaterowie filmu łamią większość przykazań, a pełniona przez nich funkcja jest doskonałym kamuflażem dla zachowań daleko chrześcijańskich.

Godziny seansów:
16:15 - Kler
18:45 - Serce nie sługa
20:30 - Kler


Zadanie konkursowe (archiwum)
Dla czytelników, którzy w dniu 25 października o godzinie 12.00 jako pierwsi zadzwonią do redakcji Piszanina pod numer 799-077-399 i podadzą hasło Kino w Twoim Mieście, otrzymają wejściówki na film.
Regulamin konkursu
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt