Data dodania: 09.04.2018  |  wyświetlenia: 720
Biegnij do kina. W środę seanse w PDK

Jak z pokojówki stać się damą? Można się przekonać oglądając film „Madame”. Zabawną i ironiczną historię będzie można obejrzeć 11 kwietnia (środa) w Piskim Domu Kultury. Tego dnia wyświetlony zostanie również film „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri”.  Dla dzieci przygotowano film animowany „Luis i obcy”.

MADAME

Bogata i świetnie sytuowana para z Ameryki, przenosi się do urokliwej posiadłości w Paryżu. Postanawia zorganizować przyjęcie, podczas którego pokojówka grać będzie arystokratkę. Czy goście zorientują się? Czy historia arystokratki będzie kontynuowana, czy skończy się wraz z przyjęciem?
 


TRZY BILLBOARDY ZA EBBING, MISSOURI

Małe miasteczko na amerykańskiej prowincji. Od morderstwa córki Mildred Hayes (nagrodzona Oscarem Frances McDormand) upłynęło kilka miesięcy, a lokalna policja nadal nie wpadła na trop sprawcy. Zdeterminowana kobieta decyduje się na śmiałe posunięcie: wynajmuje trzy tablice reklamowe na drodze wiodącej do miasteczka i maluje na nich prowokacyjny przekaz, skierowany do szanowanego przez lokalną społeczność szefa policji.

LUIS I OBCY

12-letni Luis czuje się samotny. Nie ma żadnych przyjaciół, a jego ojciec – ufolog Armin – całe noce spędza przy teleskopie. Pewnego dnia na podwórku Luisa rozbija się UFO, pilotowane przez trójkę wesołych kosmitów. Chłopiec szybko zaprzyjaźnia się z obcymi i ukrywa ich przed swoim tatą, który jest przekonany, że kosmici są niebezpieczni.

Godziny seansów:

16:00 – Luis i obcy
17:30 – Trzy billboardy za Ebbing, Missouri
19:30 - Madame              

Bilety normalne kosztują 16 zł, ulgowe 14 zł, dla grup zorganizowanych (szkoły, przedszkola, zakłady pracy itp.) 12 zł .

Zadanie konkursowe (archiwum)
Na czytelników Piszanina czekają bilety. Wystarczy w dniu 10 kwietnia o godzinie 11.00 zadzwonić pod nr 799-077-399 i podać hasło Kino w Twoim Mieście.
Regulamin konkursu
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt