REKLAMA
Data dodania: 17.06.2024
Ostatnia kolejka A Klasy
Mazur wygrywa ostatni mecz w sezonie 4:0
W niedzielę na stadionie w Piszu rozegrano ostatną 26 kolejkę A klasy. Ostatni mecz sezonu Mazura Pisz potwierdził formę naszego zespołu.
Bez porażki w rundzie wiosennej. KS Mazur Pisz vs KS "Żagiel" Piecki 4:0 (Rafał Ptak, Jan Bińczak, Dima Baiduk, Jakub Szmigiel).
W rundzie wiosennej Mazur Pisz prezentuje się najlepiej że wszystkich drużyn Serie A - bez porażki, z najlepszym atakiem i indywidualnościami w składzie.- tak o zespołe mówił przed meczem rywal KS "Żagiel" Piecki.
 

I potwierdzili słowa wbijając aż 4 gole do bramki przeciwnika.
Sprawiliśmy, że twierdza Mickiewicza została niezdobyta. Dziękujemy kibicom za doping, sponsorom za wsparcie! - mówią zawodnicy.- To była dla nas przyjemność.
Opinie i komentarze

Komentarze (4)

Na taki pisz to 3 liga powinna być ale andrzej woli pedek z tą co do Olsztyna uciekla

Seria A ? Raczej liga a ,chłopaki za rok ma być awans do okręgówki za 2 lata 4 liga i gonwo mnie to obchodzi !Do boju mazuuurrr Piszzzzzzzz

Po wpisie Twoim uważam , że Ciebie czeka seria wizyt u lekarza psychiatri .

Andrzej się na tym zna gdzie najlepszy psychiatra prawda Andrzejku ty jak twój lider od lekarza na główkę do lekarza też schizofrenia??

Seria A to brzmi włosko widzicie nowy pedek nowy stadion nowe nadbrzeże i hala kosmiczno-sportowa i już mamy Mazura w serii A czekamy teraz na as Romę Juventus itd. Forza piszlandia

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt