REKLAMA
Data dodania: 14.06.2024
Sukcesy sportowe
Uczniowie I LO w Piszu Mistrzami Województwa w piłce nożnej
Sukcesów uczniów Starego Ogólniaka ciag dalszy - po finale koszykówki 3x3 chłopców, finale siatkówki dziewcząt, dziś -mistrzostwo w piłce nożnej.
14 czerwca na Orliku przy ul. Mickiewicza odbyły się Mistrzostwa Województwa w piłce nożnej chłopców "Moje Boisko Orlik".

W finale wystąpiły 4 drużyny - z Pisza, Nidzicy, Bartoszyc i Gołdapi. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym.


Wyniki meczów chłopców z I LO:
Pisz - Gołdap 3:2,
Pisz - Nidzica 3:1,
Pisz - Bartoszyce 2:0.

I tak właśnie doszli do zwyciestwa. Gratulujemy.

Skład drużyny: Bolesław Nesterowicz, Damian Zaczkowski, Olaf Grabowski, Jakub Obuchowski, Franciszek Zadroga, Oliwier Adamiec, Dawid Duchnowski, Piotr Łępicki. Trener Karol Buczyński.Opinie i komentarze

Komentarze (5)

Maja nowy stadion to i sukcesy są. Więcej trenerów niż zawodników. Jak drużynę trenowało trzech nauczycieli WF-u to musiał być sukces. Powiada się : ,, Sukces ma ojców wielu , a porażka jest sierotą".

Pokaż miasto gdzie burmistrz kosi trawę.

Niech nowy burmistrz wezmie się za koszanie trawy bo niedługo będziemy także mistrzami Polski w trawiasto chowanego

Chyba powinieneś trochę poczytać i pojeździć po Polsce i po Europie. Koszenie trawy wykonuje się obecnie jak najrzadziej i przemawia za tym wiele argumentów. Jak mówi dr hab. Stanisław Czachorowski z UWM "chodzi o zmianę sposobu myślenia o zieleni miejskiej i metodach gospodarowania nią". Pewnie mieszkasz w bloku i nie wiesz zbyt wiele o utrzymaniu trawnika. Aczkolwiek zgadzam się, że pięknie przystrzyżone pole golfowe wygląda imponująco. Moim zdaniem, to kosić trzeba, ale nie wszędzie z taką samą częstotliwością.

Gratulacje chłopaki. Tylko jedno pytanie czy w Piszu już nic się nie dzieje więcej tylko sukcesy młodzieży szkolnej ?? A gdzie sukcesy magistratu czyżby pedek się walił a za nadbrzeże trzeba kary zapłacić no i nadal syf na placu Daszyńskiego i innych ulicach oj klamczuszek daruszek klamczuszek a miało być jak w bajce

Brawo i to jest wiadomość.Mlodziez i sport to sprawa pierwszorzędna.Sport kształtuje ducha,uczy pokory.Grtulacje dla piłkarzy trenerów i organizatorów i gratuluję sukcesu ,życząc kolejnych.

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt