REKLAMA
Data dodania: 21.04.2024
Do końca tylko jedno spotkanie
Piłeczka walczy o utrzymanie II ligi
20 kwietnia Piłeczka Pisz podejmowała SRS Łomna. Zacięte spotkanie zakończyło się na korzyść piszan 7:3, co daje szansę na utrzymanie się w II lidze.
Mecz od samego początku był pod naszą kontrolą, gdzie po pierwszych partiach singli wygrywaliśmy 3:1 a po grach deblowych mieliśmy już 5:1  Finalnie udało nam się zrewanżować przegrany mecz z pierwszej rundy, gdzie ulegliśmy przeciwnikom 8:2 - komentuje Sebastian Nogacki z Piłeczki Pisz.
Wysoką formę zaprezentował Mateusz Rutkowski, który wygrał wszystkie swoje pojedynki. Udany debiut w naszej drużynie odniósł Krzysztof Zieliński, który po zakończonej lidze niemieckiej,  zdobył komplet punktów dla MUKS Piłeczka Pisz.


Punktowali:
Mateusz Rutkowski - 2.5 pkt.
Krzysztof Zieliński - 2.5 pkt
Marcin Jarkowski - 1,5 pkt
Łukasz Mikucki - 0,5 pkt.


W bezpośredniej walce o utrzymanie tak naprawdę walczą już 2 drużyny- MUKS Płeczka Pisz,  i KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn, z którym gramy za tydzień. Ostatnia SPÓJNIA II już jest za "burtą " , za burtę wyrzucili SRS Łomna w sobotnim spotkaniu piszanie .

W dzisiejszym meczu Olsztyn przegrał z KS Spójnia SPÓJNIA I czyli liderem grupy spadkowej. 5 maja MUKS Piłeczka Pisz zagra spotkanie z KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn, z którym wygrywa póki co w tabeli1 punktem.
Olsztyn przegrał ze SPÓJNIA I Warszawa 9:1 co daje nam komfort, że w następną niedzielę wystarczy nam remis, aby utrzymać się w 2 lidze. Nie myślimy jednak o remisie tylko chcemy wygrać piąty mecz w lidze! Pozdrawiamy! Trzymajcie za nas kciuki!
Opinie i komentarze

Komentarze

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt