Data dodania: 07.04.2024
16 kolejka spotkań
6:1 i to się nazywa wynik! Mazur Pisz rozgromił u siebie Pogoń Ryn
Pewne zwycięstwo zanotowali Seniorzy Piskiego Mazura podczas 16 kolejki w spotkaniu z Pogonią Ryn.
0:1 - tak wyglądała tablica wyników spotkania w meczu Mazur Pisz - Pogoń Ryn po pierwszej połowie spotkania 6 kwietnia na stadionie miejskim w Piszu. Co takiego wydarzyło się w szatni, że w drugiej połowie widzieliśmy odmieniony zespół?
4 bramki w niespełna 8 minut! To rozumiemy! Potem jeszcze dwie i gdyby mecz trwał nieco dłużej, to rozkręceni zawodnicy Mazura mogliby dać wynik jak w dogrywce siatkówki:)
W pierwszą połowę weszliśmy zbyt bojaźliwie co pozwoliło drużynie Pogoni wyjść na prowadzenie. W drugą połowę weszliśmy skoncentrowani i zdeterminowani co przełożyło się na piękne bramki. Gratuluję Drużynie, zaś  Kibicom Dziękuję za tak liczne wsparcie. - komentuje trener Mazura Pisz Kamil Pyczot.
W następnej kolejce Mazur Pisz zmierzy się w wyjazdowym starciu z Perkutem Orżyny, który zajmuje drugie miejsce w tabeli. Z pewnością to będzie wymagające spotkanie, ale od naszych oczekujemy rezultatów i kompletu punktów!