Data dodania: 13.11.2023
Starty w Złotoryi i Pruszkowie
Zawodnicy Klubu Power Factory z kolejnymi sukcesami w zmaganiach siłowych
11 listopada zawodniczki i zawodnicy Klubu Sportowego Power Factory Pisz odnieśli sukces na arenie krajowej trójboju siłowego.
Kamila Gawkowska i Pamela Banach zameldowały się w Złotoryi na Mistrzostwach Polski Niepodległej. Zawodniczki startowały w martwym ciągu i ugruntowały swoje miejsce w krajowej czołówce. Kamila zajęła II miejsce w kategorii 52,5 kg. Natomiast Pamela zajęła I miejsce w drużynówce startując w klasyfikacji mundurowej w teamie KWP Olsztyn.

Michał Malinowski i Robert Pastuszka reprezentowali miasto Pisz w II Pucharze Polski federacji WPC w wyciskaniu sztangi leżąc. Zawody odbyły się w Pruszkowie, gdzie panowie zaprezentowali się na najwyższym poziomie. Michał zajął IV miejsce w klasyfikacji mundurowej, co jest doskonałym wynikiem ze względu na bardzo silną konkurencję. Niezawodny Robert pokazał się z perfekcyjnej strony zajmując III miejsce w kategorii Masters 45+.
To wszystko było jednak preludium przed zbliżającym się Pucharem Świata federacji XPC. Na międzynarodowej arenie zaprezentuje się większa reprezentacja Klubu Sportowego Power Factory Pisz składająca się z siedmiu osób. Zawody odbędą się w Siedlcach w dniach 22-26 listopada.- informuje Klub Power Factory Pisz.

O starcie w Siedlcach poinformujemy naszych czytelników.