Data dodania: 05.10.2023
XPC Siedlce 2023r.
Podopieczni Iron Gym ze złotymi medalami Mistrzostw Polski
Podopieczni Iron Gym Pisz wzięli udział w zawodach XPC Siedlce.
W nich jest moc! Tak podsumować można starty sportowców z Pisza w Mistrzostwach Polski XPC Powerlifting International Polish Championship 2023r., które odbyły się w dniach 27.09-01.10 w Siedlcach.

Dylan Dołęga (13-15 lat) zdobył złoto z najlepszym wynikiem w trójboju (zdj.główne). Michał Serafin (kategoria 16-17 lat) złoto w przysiadach i srebro w trójboju.

Nasi najmłodsi zawodnicy byli najlepsi - komentuje Piotr Nowak - jako trener jestem dumny ze swojej załogi Iron Gym.
Duma trenera była tym większa, że w tej, stereotypowo patrząc, męskiej dyscyplinie sukcesy osiągają panie:

Magdalena Krysiak zdobyła złoty medal w kategorii do 56kg osiągnęła wynik 125kg w martwym ciągu. W przysiadzie wynik -ł 92.5kg,  co w klasyfikacji ogólnej dało brązowy medal.

Dominika Kwiatkowska w kategorii Masters zdobyła aż dwa złote medale z wynikami 142.5kg w martwym ciągu i 110kg w przysiadzie.