Data dodania: 25.01.2023
18 goli na otwarcie Piskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej
22 stycznia zainaugurowano XX Edycją i Piskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Pisza.

W pierwszym meczu przeciwko sobie stanęły drużyny Klubu Sportowego Mazur Pisz i Orlika Team. Pomimo licznych okazji Mazura, po pierwszej połowie niezwykle emocjonalnego i zaciętego starcia, to Orlik Team schodził na przerwę z wysoką przewagą 3:0. Jak się okazało chwila oddechu podziałała mobilizująco na zawodników KSM, którzy w krótkim czasie zdobyli dwie bramki, znacznie odrabiając stratę. Orlik Team zwarł jednak szyki i nie dał sobie wyrwać zwycięstwa i mecz zakończył ich wygraną 3:2.

W drugim spokojniejszym starciu spotkały się drużyny HVAC -eko Drygały i Sky Guardian Roumanian. I tu dobrze grający skład  Rumunii nie znalazł odpowiedzi na taktykę rywali opartą na głęboko wychodzącym bramkarzu i całe starcie zakończyło się zwycięstwem Dygał aż 7:1.

Trzeci mecz w wykonaniu Nabombieteam z Galaktikos można określić stwierdzeniem akcja, za akcję. Z tej wymiany „ciosów” po półgodzinnej walce lepiej wyszli piłkarze Galaktikos wygrywając 3:2.
Mecz FC Amatorzy z Chorwacją, którzy w rozgrywkach zastąpią drużynę z Anglii został przełożony na drugą kolejkę.